Sorento rustykalne piękno w klasycznym wnętrzu

Meble Zych, odpowiadając na oczekiwania naszych klientów oraz najnowsze trendy wnętrzarskie, pragną zaprezentować Państwu najnowszą serię mebli o nazwie Sorento. Kolekcja ta to nie tylko ukłon w stronę naszych nabywców, którzy doceniają sprzęty wykonane z litego drewna sosnowego, ale także nowoczesny design.

Seria Sorento to idealne rozwiązanie dla tych, którym podobają się białe meble, ale pragną oni także przełamać monotonię bieli innym kolorem. Powszechnie wiadomo, że sprzęty koloru białego doskonale dopasowują się do wystroju wnętrza, wyciszają, uspokajają i wydobywają na pierwszy plan elementy wyposażenia prezentujące się w innych kolorach. Natomiast brąz to barwa reprezentująca naturę, kolor prawdziwego drewna i lasu, z którego pochodzi. Biel i brąz to właśnie dwa główne kolory zastosowane przy produkcji nowej serii mebli Sorento. Barwy te doskonale odnajdą się zarówno w pomieszczeniach o białych ścianach i podłogach jak i w kolorowych pokojach. Wnętrza mebli z serii Sorento w kolorze miodowej sosny oraz jasne fronty to zarazem powiew przyrody i szpitalnej czystości, który zagościć może w każdym domu, podkreślając przy tym jego niepowtarzalny charakter. Uniwersalna kolorystyka mebli sprawia, że wspaniale odnajdą się one w mieszkaniach urządzonych zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu.

Prostota i elegancja serii Sorento doskonale łączy się z współczesną konstrukcją i formą. Kontrastujące barwy i minimalistyczne kształty idealnie wpisują się w nowoczesne trendy meblarskie. Detale takie jak metalowe uchwyty o satynowej powierzchni, czy też masywne bejcowane nóżki czynią meble dekoracją samą w sobie. Regały, komody z szufladami lub szafkami, witryny, ława czy szafka pod telewizor wspólnie wypełnią przestrzeń salonu, ale i innych pomieszczeń. Samodzielnie także staną się elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Jeśli pragniemy urządzić mieszkanie w stylu minimalistycznym lub skandynawskim sprawdzone już rozwiązania takie jak system cichego domyku zamontowany w drzwiach i szufladach, ułatwiają użytkowanie i sprawiają, że meble staną się niezwykle funkcjonalne.

Przystępna cena mebli z serii Sorento możliwa jest przede wszystkim dzięki połączeniu litego drewna z wysokiej jakości płytą HDF zastosowanej jako plecy, tył mebli oraz dna szuflad. Dzięki temu, że jest ona w kolorze brązowym i fakturze drewna nie widać różnicy między drewnem i płytą. Tym samym pozwala to zachować wysoką jakość mebli. Poza mocną płytą korpusy i fronty szafek wykonane są z niezwykle cenionej sosny fińskiej, która specjalnie dla mebli Sorento jest jej bezsęcznym wariantem. Także solidne, prostokątne nóżki pokryte olejobejcą o odcieniu miodowym zrobione są z drewna sosnowego.

Seria Sorento to także ukłon w stronę przyrody. Jest bowiem pomyślana z troską o zdrowie nasze i tych, którzy nas otaczają. By dbać o naturę, z myślą o ekologii meble zostały pokryte farbą wodną w kolorze białym. Natomiast spójne dla tej serii elementy takie jak wnętrza, półki czy nóżki olejem meblarskim do konserwacji powierzchni drewnianych o barwie miodowej sosny.

Mamy więc szczerą nadzieje, że podobnie jak poprzednie serie z naszej kolekcji, tak i seria Sorento spodoba się tym, którzy cienią życie zgodne z naturą, a także połączenie eleganckiej bieli oraz miodowego brązu. Niezależnie od tego czy w całości wypełni ona przestrzenie Państwa domu, czy też poszczególne jej elementy pojawią się jako mebel towarzyszący niewątpliwie jej atutem stanie się zarówno kontrastujące ze sobą prostota i dekoracyjność jak i materiał, z którego została wykonana.

Pozostaw komentarz

back to top