Masz żadnych produktów w koszyku.

Biurko dębowe Sorrento

SKU: 07000001/04
Numer katalogowy producenta: 07000001/04
darmowa dostawa Darmowa dostawa
1 790,00 zł

Biurko dębowe SORRENTO.

W codziennym życiu coraz częściej spędzamy czas przy biurku. Nie tylko w trakcie pracy ale też po godzinach oglądając film czy sprawdzając social media. Ważne aby biurko przy którym będziemy spędzać czas spełniało pewne standardy. Idealnym rozwiązaniem jest biurko dębowe Sorrento, które zachwyci cię nie tylko wyjątkowym designem ale także trwałością i wygodą użytkowania.

Poznaj powody dla których biurko to dobry wybór:

biurko białe sosnowe Standard


 • kolo numer 1
  Solidne
  Najwyższej jakości materiały.
 • kolo numer 2
  Blisko natury
  Widoczna faktura drewna.
 • kolo numer 3
  Klasyczny design
  Proste rozwiązanie dla każdego użytkownika.
 • kolo numer 4
  Lite drewno dębowe
  Biurko posłuży długie lata.
 • kolo numer 5
  Naturalny piękny kolor.
  Biurko świetnie pasuje do każdej aranżacji.
 
Zobacz detale
 
Dane techniczne

Seria:
Sorrento

Kolor:
Dąb

Materiał:
Lite drewno dębowe

Gwarancja:
12 miesiecy

Szerokość:
130 cm

Glebokość:
60 cm

Wysokość:
75 cm

Wzmocnienia:
Poprzeczka tył

 
 

Biurko dębowe Sorrento zostało zaprojektowane ze szczególną precyzją, aby użytkownik mógł czerpać radość z każdego detalu. Do wytworzenia meble wykorzystaliśmy najbardziej wyselekcjonowane drewno oraz najlepszej jakości olej. Daje to nam gwarancje użytkowania biurka przez długie lata a nawet pokolenia. Drewniane biurko tworzą masywne elementy zapobiegające kołysaniu się całej konstrukcji. Biurko Sorrento to nie tylko trwałość ale także wyjątkowy design. Piękna faktura drewna, widoczne sęki i słoje nadają meblowi charakteru i zbliżają nas do natury. Pracując przy biurku Sorrento możemy odpocząć przenosząc się do leśnego raju. Każdy użytkownik będzie w pełni zadowolony z jego funkcjonalności. Obszerny blat daje nam możliwość korzystania z niego w pełnym zakresie.

Biurko dębowe zostało zabezpieczone specjalnym olejem, dzięki niemu możemy cieszyć się naturalnym wyglądem mebla a także trwałością na uszkodzenia.

Posiadając meble z drewna należy uważać aby odpowiednio je pielęgnować. Należy czyścić miękką szmatką używając detergentu przeznaczonego wyłącznie do drewna. Nie stawiaj go przy instalacjach grzewczych i nie wystawiaj bezpośrednio na działanie promieni UV

Biurko wysyłamy w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Warto chronić mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli biurko jest przeznaczone pod komputer warto zakupić  specjalną podkładkę.


Recenzje produktu Biurko dębowe Sorrento

Napisz własną recenzję produktu
*
*
 • Zły
 • Doskonały