Stelaże

Solidne podparcie dla materaca

Kupno ramy łóżka nie wystarcza, by urządzić komfortową sypialnię. Twoje łóżko potrzebuje także wysokiej jakości materaca, dobranego pod kątem Twojej sylwetki i wagi. Jednak nawet najwyższej klasy materac nie sprawdzi się, jeśli nie zapewnisz mu odpowiedniej podpory w postaci stelaża. Jego zadaniem jest amortyzacja nacisku, dzięki czemu materac może bez trudu zaadaptować się do kształtu Twojego ciała. Amortyzacja powinna iść jednak w parze z dostarczeniem solidnego oparcia. Tylko wtedy zyskasz pewność, że Twój materac będzie Ci służył przez długi czas.

Wysokiej jakości stelaże do łóżek

W asortymencie naszego internetowego sklepu meblowego znajdziesz bogaty wybór stelaży do łóżek, pośród których z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Dostępne są stelaże elastyczne oraz stelaże elastyczne regulowane. Wykonane zostały z drewna łączonego warstwowo. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykłą trwałość elementów. Do produkcji końcówek mocujących listwy zastosowane zostało sztywne tworzywo, które jest odporne na pęknięcia i uszkodzenia. Dodatkowym atutem stelaży do łóżek dostępnych w naszym sklepie jest taśma wzmacniająca, która biegnie wzdłuż mebla. Ma ona za zadanie regulować równomierny rozkład nacisku na poszczególne listwy.

Wybierz odpowiedni stelaż do swojego łóżka

Pamiętaj, że wybierając łóżko do swojej sypialni stelaż oraz materac musisz dobrać osobno. Dostępne w sklepie meblezych.pl stelaże dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu uda Ci się dopasować właściwy wariant do Twojego mebla. Z łatwością dobierzesz stelaż do łóżka z kolekcji Belluno Elegante lub Toskania i stworzysz komfortową przestrzeń do wypoczynku. Wybierając materac do swojego stelaża pamiętaj, by regularnie go odwracać oraz wietrzyć. Ten prosty zabieg sprawi, że posłuży Ci on dłużej.

back to top