Stoły

Stół jadalniany z drewna

Jak sama nazwa wskazuje, jadalnia jest pomieszczeniem, w którym powinno się spożywać posiłki. Nikt chyba zatem nie zaprzeczy, że najważniejszym elementem wystroju tego pomieszczenia jest duży stół jadalniany. Mebel ten powinien być przede wszystkim solidny i stabilny. Nie chcesz przecież, aby kiwał się niepewnie podczas jedzenia. Warto w tym celu rozważyć wybór stołu z drewna dębowego lub z litego drewna sosnowego. Oba te materiały cechują się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Istotną kwestią jest także odpowiedni dobór wymiaru stołu. Jeśli uwielbiasz urządzać rodzinne przyjęcia lub chcesz po prostu być przygotowany na każdą okazję, powinieneś przemyśleć zakup stołu rozkładanego, a może nawet podwójnie rozkładanego.

Bogata oferta stołów jadalnianych

Internetowy sklep meblowy meblezych.pl oferuje szeroki wybór stołów jadalnianych z litego drewna dębowego oraz sosnowego. Prym wiodą solidne stoły olejowane wykonane z drewna dębowego. Jest to mebel, który przypadnie do gustu w szczególności miłośnikom naturalnych materiałów. Na jego powierzchni z łatwością można zaobserwować rysunek słoi drzewnych oraz sęków, który podkreśla szlachetny charakter produktu. W ofercie znajdziesz jednak białe stoły sosnowe oraz modne połączenie ciepłej bieli z dębowym lub orzechowym blatem. W zależności od kolekcji lub modelu, pożądany odcień stołu uzyskaliśmy pokrywając go ekologiczną farbą wodną, woskiem lub olejem. Niezależnie od wybranej powłoki struktura drewna jest dostrzegalna na powierzchni mebla. Jest to możliwe nawet w przypadku farby wodnej lub wosku, ponieważ ich krycie utrzymuje się na poziomie 85%.

Szlachetny i naturalny materiał

Lite drewno to niezwykle szlachetny surowiec. Jednak w przeciwieństwie do innych materiałów wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Zwłaszcza jeśli chcesz by cieszyło Twoje oczy przez długie lata. Nasze stoły pokrywamy ekologicznymi powłokami, które umożliwiają oddychanie drewna oraz swobodne zachodzenie naturalnych procesów starzenia. Ty jednak powinieneś zatroszczyć się o to, by nie używać do pielęgnacji chemicznych środków czystości oraz szorstkich gąbek. Mogą one wywołać uszkodzenia i odbarwienia na powierzchni mebla. Wilgotna ściereczka z mikrofibry w zupełności wystarczy.

stół drewniany SUPER OKAZJA

879,00 zł

1 749,00 zł

1 599,00 zł

back to top