Stół Bukowy - Rozkładany lakierowany

Cena:
2 699,00 zł
2 099,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
89cm
Wysokość:
75cm
SKU:
STOLBUKL
Numer katalogowy producenta:  STOLBUKL

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Masywny podwójnie rozkładany stół z drewna bukowego

Marzysz o drewnianym stole jadalnianym, ale obawiasz się, że jest trudny w utrzymaniu? Martwisz się, że chwila nieuwagi może spowodować, iż na powierzchni mebla pozostaną na stałe plamy i przebarwienia? Może to się zdarzyć na przykład wtedy, gdy postawisz na blacie szklankę z herbatą lub kieliszek z winem, na którego spodzie znajdują się zabrudzenia z resztek napoju. Stół bukowy podwójnie rozkładany został zabezpieczony specjalną powłoką, która utrudnia zabrudzeniom wniknięcie w powierzchnię blatu. Nie musisz się już więcej niepokoić!

Solidny drewniany blat – blat stołu bukowego jest wykonany z niewielkich lamelek, które razem tworzą miłą dla oka i oryginalną teksturę. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter.

Wyraźnie widoczna struktura drewna – na powierzchni mebla wyraźnie dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. To niezawodny znak, że do produkcji mebla został użyty naturalny materiał – szlachetne i trwałe drewno bukowe.

Stabilny stół bukowy z dostawkami

Konstrukcja stołu bukowego jest niezwykle solidna i stabilna. Dzięki temu możesz mieć pewność, że mebel nie będzie się uginać, ani kołysać. Całą bryłę podtrzymują masywne, wpuszczane w blat stołu nogi o grubości 8x8cm. Grubość blatu wnosi natomiast 3cm. Szlachetne, minimalistyczne wzornictwo sprawia, że mebel będzie stanowił doskonałą bazę dla jadalni lub salonu w stylu skandynawskim lub rustykalnym. Z powodzeniem sprawdzi się także w industrialnym wnętrzu.

Wysokość stołu równa jest 75cm, a szerokość 89cm. Całkowita długość mebla po użyciu dwóch dostawek wynosi 236cm. Długość stołu z jedną dostawką to 197cm. Długość mebla bez dostawek wynosi 158cm.

Pielęgnacja mebli z naturalnego drewna

Stół bukowy cechuje się szlachetnym rysem, który zawdzięcza najwyższej jakości materiałowi. Pamiętaj jednak, że mebel wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Zastosowanie się do kilku prostych porad pozwoli Ci cieszyć się urodą mebla przez długi czas. Przede wszystkim do czyszczenia stołu korzystaj jedynie z wilgotnej miękkiej ściereczki. Zrezygnuj z chemicznych środków czystości. Mebel ustaw na równej powierzchni z dala od urządzeń grzewczych oraz źródeł bezpośredniego promieniowania UV.

Stół bukowy jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Oferujemy także możliwość skorzystania z usługi montażu.

Materiał:
Buk
Kolor:
Ciemny Buk
Szerokość:
89cm
Wysokość:
75cm
Długość:
158cm / 197cm / 236cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top