Stół Bukowy - Rozkładany olejowany

Cena:
2 699,00 zł
2 099,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
89cm
Wysokość:
75cm
SKU:
STOLBUKO
Numer katalogowy producenta:  STOLBUKO

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Rozkładany stół jadalniany z drewna bukowego

Uwielbiasz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi przy stole uginającym się pod ciężarem smakołyków? Szukasz dużego, solidnego stołu z litego drewna? Jeśli chcesz mieć pewność, że nie zabraknie przy nim miejsca dla żadnego z Twoich gości, warto zdecydować się na zakup rozkładanego stołu jadalnianego. Nasza propozycja to masywny stół bukowy do jadalni.

Szlachetny materiał – stół jadalniany podwójnie rozkładany jest wykonany z litego drewna bukowego. Trwały i naturalny materiał sprawia, że mebel cechuje się szlachetnym charakterem oraz solidnością. Na powierzchni mebla wyraźnie rysują się słoje drzewne oraz sęki. Wyraźnie dostrzegalna struktura drewna sprawia, że każdy stół zyskuje niepowtarzalny charakter. Możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia wyjątkowy egzemplarz.

Masywny blat – blat stołu bukowego jest solidny i trwały. Zbudowany jest z lamelek, które razem tworzą uroczą i oryginalną teksturę mebla. Masywna konstrukcja bryły sprawia, że nie kołysze się on ani nie chwieje. Stół jest wyposażony w dwie dostawki, dzięki którym możesz go rozłożyć. Zyskasz dodatkową przestrzeń, która sprawi, że wszyscy odwiedzający Cię goście będą mogli czuć się komfortowo.

Podwójnie rozkładany bukowy stół do jadalni

Duży stół rodzinny to mebel, który stanowi centrum każdej jadalni. Rozkładany stół bukowy sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim lub rustykalnym. Z powodzeniem możesz też umieścić go w lekko industrialnym lofcie. Dobierz do niego drewniane krzesła jadalniane i ciesz się stylowym i komfortowym wnętrzem.

Szerokość stołu wynosi 89cm, jego długość przed rozłożeniem równa jest 158cm. Wysokość to 75cm. Długość całkowita mebla, po jego rozłożeniu przy użyciu dwóch dostawek wynosi 236cm. Długość mebla przy użyciu jednej dostawki to 197cm

Pielęgnacja mebli bukowych

Meble wykonane z litego drewna bukowego cechują się szlachetnym charakterem. Pamiętaj jednak, że naturalny materiał wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli zależy Ci na tym, aby stół zdobił Twoje wnętrze przez długi czas, zrezygnuj z chemicznych środków czystości oraz szorstkich gąbek. Wilgotna miękka ściereczka w zupełności wystarczy. Mebel postaw na równej powierzchni, pamiętając o tym, by nie narażać go na działanie urządzeń grzewczych. Decydując się na zakup, pamiętaj także o tym, że lite drewno podlega naturalnym procesom starzenia. Oznacza to, że z biegiem czasu słoje oraz sęki stają się bardziej widoczne. Zjawisko to jest jednak zupełnie normalne.

Wymiary:
- grubość blatu – 3cm
- noga – 8cm x 8cm
- szerokość – 89cm
- długość – 236cm (dwie dostawki)
  ◦ 197cm (jedna dostawka)
  ◦ 158cm (bez dostawek)
- wysokość - 75cm

Materiał:
Buk
Kolor:
Jasny Buk
Szerokość:
89cm
Wysokość:
75cm
Długość:
158cm / 197cm / 236cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top