Stół dębowy GAIA 180x90

Cena:
2 299,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
GAIA90x180
Numer katalogowy producenta:  GAIA90x180

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu GAIA 180x90


Marzysz o stole, który dzięki swojej minimalistycznej formie i naturalnemu materiałowi z którego został wykonany stanie się kluczowym elementem pomieszczenia. Będzie ozdobą samą w sobie a jednocześnie w pełni użytecznym meblem. Stół Gaia to właściwe połączenie wszystkich cech jakie powinien posiadać solidny dębowy stół.

GRUBY DĘBOWY BLAT - lita dębowa sklejka pogrubiana na brzegach stołu tworzy wizualnie blat o grubości 4cm. Wspaniały wygląd stół dębowy zawdzięcza naturalnym słojom i sękom dębu dzikiego.

OLEJOWANE DREWNO - aby drewno w pełni zaakcentować pokryliśmy cały stół jedynie naturalnymi olejami oraz warstwą wosku.

DĘBOWE NOGI - grube nogi stołu dębowego 15x15cm dodają mu nowoczesnego charakteru.

Stół dębowy GAIA to swoisty powrót do korzeni sztuki meblarskiej, gdzie mistrz podchodził do drewna z szacunkiem i cenił jego właściwości i plastykę. Do spojrzenia, które pod gradem wszechobecnego chwilowego i nietrwałego asortymentu staje się symbolem ładu i niezawodności.

Do wykonania stołu wykorzystaliśmy drewno dębowe najlepszej jakości. Specjalnie selekcjonowane i dobierane pod kątem spójności rysunku słoi. Masywne elementy takie jak nóżki czy gruby na w sumie 4 cm to gwarant trwałości. Precyzyjnie połączone stanową jednolitą całość.

Drewniany stół to wyjątkowa gra światła, załamującego się na krawędziach słoi. To niejednolite sęki nadające magicznego charakteru i ponadczasowego stylu. Nie wszystko da się zobaczyć na zdjęciach. Nie odzwierciedlają one pięknego zapachu, złożoności faktur czy przyjemnego w dotyku wykończenia.

Stół dębowy w rozmiarach: 90cm szerokości 180cm długości.

stół dębowy 180

Posiadając meble z drewna należy uważać aby odpowiednio je pielęgnować. Należy czyścić miękką szmatką używając detergentu przeznaczonego wyłącznie do drewna. Nie stawiaj go przy instalacjach grzewczych i nie wystawiaj bezpośrednio na działanie promieni UV.

Stół wysyłamy w paczkach na palecie wraz z instrukcją do montażu.

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Długość:
180cm
Blat:
2+2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top