Stół dębowy GAIA 200x100

Cena:
2 399,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
100cm
Wysokość:
75cm
SKU:
GAIA100x200
Numer katalogowy producenta:  GAIA100x200

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu GAIA 200x100


Stół GAIA to połączenie solidnej dębowej konstrukcji z nowoczesnym szlifem meblarskim. To stół, który odnajdzie się zarówno w modernistycznych wnętrzach stawiających na czele prostotę i minimalizm, oraz w ciepłych mieszkaniach wykończonych drewnem. Jego wykonanie to przedewszystkim precyzja oraz solidność.

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny blat wykonany z dzikiego dębu z słojami i pojedynczymi sękami dla podkreślenia naturalnego charakteru.

OLEJOWANE DREWNO - aby zachować ekologiczne walory drewna pokryliśmy stół dębowy jedynie olejami na bazie żywicznej i cienką warstwą wosku.

DĘBOWE NOGI - bardzo grube nogi stołu 15x15cm potwierdzają jego ciężkość ale także nowoczesny styl.

Tradycyjny materiał, ciepła kolorystyka i lite drewno dębowe to coś co fascynuje nas od pokoleń.

Do wykonania stołu wykorzystaliśmy najbardziej wyselekcjonowane drewno dębowe najlepszej jakości. Stół posiada masywne nogi, oraz blat wraz ze wzmocnieniami, których celem jest zapewnienie odporności mebla na odkształcenia. Ich płynne przejścia tworzą wyjątkową spójną kompozycje i sprawiają, że bryła mimo swoich gabarytów wydaje się być optycznie lekka.

Słoje oraz sęki to odzwierciedlenie niesamowitości i szlachetności materiału jakim jest dąb. Ich bogaty i niepowtarzalny rysunek zapewnia wyjątkowość każdego egzemplarza. Nigdy nie powstaną dwa meble o tym samym rysunku.

Stół dębowy w rozmiarach: 100cm szerokości 200cm długości.

Posiadając meble z drewna należy uważać aby odpowiednio je pielęgnować. Należy czyścić miękką szmatką używając detergentu przeznaczonego wyłącznie do drewna. Nie stawiaj go przy instalacjach grzewczych i nie wystawiaj bezpośrednio na działanie promieni UV.
Stół wysyłamy w paczkach na palecie wraz z instrukcją do montażu.

 

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
100cm
Wysokość:
75cm
Długość:
200cm
Blat:
2+2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top