Stół dębowy - Prato 100x200cm

Cena:
2 199,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
100cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
200cm
SKU:
PRATO100x200
Numer katalogowy producenta:  10234616

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 100x200

Stół Prato 100x200 to największy oferowany przez nas stół z tej kolekcji. Dzięki swoim proporcjom 2:1 jest niebywale ustawny i pojemny. Wykonany w całości z naturalnego drewna dębowego zapewnia trwałość, a co za tym idzie, Państwa satysfakcję na lata. Jego gruby na 2cm blat stanowi główny element mebla. Pełni on oprócz swojej użytkowej funkcji, także rolę reprezentacyjną i ozdobną. Dzięki wspaniałym i unikatowym rysunkom słoi będziesz posiadać niepowtarzalny mebel, który na pewno przykuje uwagę odwiedzających Cię gości. Całość spoczywa na solidnych dębowych nogach, których montaż jest wyjątkowo prosty i intuicyjny, oraz zapewnia tak pożądaną w stołach stabilność. Nie uświadczysz kiwania się stołu przy każdej próbie wsparcia się o niego podczas siadania czy wstawania. Dodatkowym wzmocnieniem jest oskrzynia składająca się z szerokich desek, które zapewniają jeszcze większą stabilność.

SOLIDNA KONSTRUKCJA - dzięki wytrzymałej oskrzyni oraz pasownemu systemowi mocowania nóg konstrukcja stołu jest niezwykle wytrzymała. Zapomnij o kiwaniu się stołu podczas siadania czy wstawania od niego.

GRUBY BLAT - gruby blat to podstawa, to on zespala wszystkie elementy stołu i zapewnia powierzchnię użytkową. Piękny i niepowtarzalny rysunek słoi to coś co wyróżnia naturalne wyroby z drewna.

MASYWNE NOGI - są szczegółem, który nadaje meblowi niepowtarzalny, klasyczny wygląd. Dzięki ich prostocie stół doskonale wpisuje się w stylistykę minimalistycznego wystroju wnętrz. Są stabilną podstawą całego mebla.

Na elementy konstrukcyjne wybieramy tylko najwyższej jakości drewno. Dzięki technice łączenia klinowego (mikrowczep) możemy selekcjonować kawałki drewna i łączyć je w całość, pozwala to uniknąć wad konstrukcyjnych wynikających ze słabych elementów drewna. Technika sprawdza się niezawodnie, dzięki czemu mebel również jest trwały i stabilny. Blat pozostawiliśmy w pełni naturalny z naturalnie występującymi sękami i pęknięciami wynikającymi z naprężeń drewna. Wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed dalszą erozją.

stół dębowy

Pamiętaj, że posiadając meble z drewna, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Drewno z biegiem czasu podlega naturalnym procesom starzenia. Drewno dębowe olejowane z czasem zmatowieje i należy wykonać zabieg pielęgnacyjny olejowania drewna, olejem przeznaczonym do takich czynności. Meble wysyłane są spedycją paletową, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. W paczkach znajduje się czytelna instrukcja montażu oraz elementy montażowe.

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
100cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
200cm
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top