Stół dębowy - Prato 80x120cm

Cena:
1 099,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 48h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
80cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
120cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PRATO80x120
Numer katalogowy producenta:  10234608

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 80x120

Jest to najbardziej kompaktowy z prezentowanych przez nas stołów z kolekcji Prato. Zmieści się w każdym, nawet najmniejszym wnętrzu. Jeśli więc pragniesz posiadać niepowtarzalny mebel, który nie będzie zajmował większości pomieszczenia, nie będzie ustępował funkcjonalnością jego większym odpowiednikom to stół dębowy Prato to wybór idealny dla Ciebie. Stół składa się z grubego na 2cm blatu dębowego. Oskrzyni, która jest ramą podtrzymującą blat i nadającą całej konstrukcji stabilności. Zwieńczeniem całego mebla są grube dębowe nogi, na których spoczywa cały stół dębowy. Mebel doskonale wkomponuje się we wnętrza loftowe, industrialne czy też rustykalne o minimalistycnzym charakterze. Będzie swoistą ozdobą domu, elementem, który wzbudzi zachwyt wśród odwiedzających gości a domownicy będą mogli na nim polegać na co dzień.

SOLIDNA KONSTRUKCJA - dzięki wytrzymałej oskrzyni oraz pasownemu systemowi mocowania nóg konstrukcja stołu jest niezwykle wytrzymała. Zapomnij o kiwaniu się stołu podczas siadania czy wstawania od niego.

GRUBY BLAT - gruby blat to podstawa, to on zespala wszystkie elementy stołu i zapewnia powierzchnię użytkową. Piękny i niepowtarzalny rysunek słoi to coś co wyróżnia naturalne wyroby z drewna.

MASYWNE NOGI - są szczegółem, który nadaje meblowi niepowtarzalny, klasyczny wygląd. Dzięki ich prostocie stół doskonale wpisuje się w stylistykę minimalistycznego wystroju wnętrz. Są stabilną podstawą całego mebla.

Kompaktowe wymiary, naturalne drewno dębowe, lite drewno to tylko kilka z zalet, jakie posiada nasz stół dębowy. Przede wszystkim jest to mebel, który nie wyjdzie nigdy z mody. Stoły dębowe były od zawsze, są aktualnie w modzie i nic nie wskazuje na to, by coś miało się zmienić. Nic dziwnego, przecież solidność i minimalizm zawsze się obronią. Wybierając stół dębowy Prato, nie musisz się zastanawiać co roku czy era Twojego mebla już przypadkiem nie minęła, czy po prostu nie wyszedł z mody. Zapewniasz sobie nie tylko piękny mebel użytkowy, ale także spokój na lata.

stół dębowy

Pamiętaj, że posiadając meble z drewna, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Drewno z biegiem czasu podlega naturalnym procesom starzenia. Drewno dębowe olejowane z czasem zmatowieje i należy wykonać zabieg pielęgnacyjny olejowania drewna, olejem przeznaczonym do takich czynności. Meble wysyłane są spedycją paletową, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. W paczkach znajduje się czytelna instrukcja montażu oraz elementy montażowe.

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
80cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
120cm
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top