Stół dębowy - Prato 90x140cm

Cena:
1 299,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
140cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PRATO90x140
Numer katalogowy producenta:  10234610

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 90x140

Solidny stół to mebel, jakiego potrzebuje każda gustowna jadalnia. Mebel oprócz swoich walorów estetycznych powinien spełniać także funkcje użytkowe. Takim właśnie połączeniem jest stół dębowy Prato. Oferujemy Państwu przemyślany stół, którego konstrukcja wynikła z naszych doświadczeń w dziedzinie meblarstwa. Jest to stół prosty o minimalistycznym charakterze. Dzięki temu wpisuje się we wnętrza loftowe, industrialne czy rustykalne. Dzięki swoim niewielkim wymiarom zmieści się do dosłownie każdego wnętrza, wprowadzając ład i harmonie, wynikającą z zastosowania w pełni naturalnych elementów. Stół posiada blat bogaty w słoje i sęki, dzięki temu jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Grube nogi to stabilne podparcie dla drewnianej konstrukcji. Dzięki nim już nie uświadczysz kiwającego się na boki stołu, tak jak ma to miejsce w przypadku tanich mebli.

SOLIDNA KONSTRUKCJA - dzięki wytrzymałej oskrzyni oraz pasownemu systemowi mocowania nóg konstrukcja stołu jest niezwykle wytrzymała. Zapomnij o kiwaniu się stołu podczas siadania czy wstawania od niego.

GRUBY BLAT - gruby blat to podstawa, to on zespala wszystkie elementy stołu i zapewnia powierzchnię użytkową. Piękny i niepowtarzalny rysunek słoi to coś co wyróżnia naturalne wyroby z drewna.

MASYWNE NOGI - są szczegółem, który nadaje meblowi niepowtarzalny, klasyczny wygląd. Dzięki ich prostocie stół doskonale wpisuje się w stylistykę minimalistycznego wystroju wnętrz. Są stabilną podstawą całego mebla.

Możesz być pewnym, że meble, jakim jest solidny dębowy stół, posłuży Ci przez lata. Nie musisz się co roku obawiać czy nie wyjdzie przypadkiem z mody. Meble dębowe to trend, który utrzymuje się nieprzerwanie. Wzorując się na sprawdzonych rozwiązaniach, stworzyliśmy właśnie stół, dostosowany do Twoich potrzeb. Niewielki, funkcjonalny mebel, który spełni Twoje oczekiwania.

stół dębowy

Pamiętaj, że posiadając meble z drewna, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Drewno z biegiem czasu podlega naturalnym procesom starzenia. Drewno dębowe olejowane z czasem zmatowieje i należy wykonać zabieg pielęgnacyjny olejowania drewna, olejem przeznaczonym do takich czynności. Meble wysyłane są spedycją paletową, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. W paczkach znajduje się czytelna instrukcja montażu oraz elementy montażowe.

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
140cm
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top