Stół dębowy - Prato 90x160cm

Cena:
1 499,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
160cm
SKU:
PRATO90x160
Numer katalogowy producenta:  10234612

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 90x160

Jest to stół, który jest meble pośrednim, jeśli chodzi o wielkość stołów z kolekcji Prato. Łączy on w sobie funkcjonalność wraz z niebywałymi walorami estetycznymi. Stół zachowuje zasady minimalistycznego wystroju wnętrza. Doskonale wpasuje się w przestrzenie o charakterze industrialnym, loftowym czy rustykalnym. Blat odzwierciedla naturę drewna dębowego. Liczne sęki i piękny rysunek słoi zapewnia niebywałe doznania wizualne. Żaden z gości nie przejdzie koło takiego mebla obojętnie, przez co stół Prato może stanowić swoisty akcent w przestrzeni mieszkania, skupiając uwagę i zachwycając. Grube solidne nogi zapewniają stabilność mebla, by ten nie kiwał się przy oparciu bądź wstawaniu od stołu. W elementach konstrukcyjnych zastosowaliśmy łączenie drewna techniką klinową (mikrowczep), ten zabieg pozwala nam selektywnie wybierać najlepsze fragmenty drewna, które zapewnią solidne zestawienie idealne, by zapewnić stabilność i niezawodność.

SOLIDNA KONSTRUKCJA - dzięki wytrzymałej oskrzyni oraz pasownemu systemowi mocowania nóg konstrukcja stołu jest niezwykle wytrzymała. Zapomnij o kiwaniu się stołu podczas siadania czy wstawania od niego.

GRUBY BLAT - gruby blat to podstawa, to on zespala wszystkie elementy stołu i zapewnia powierzchnię użytkową. Piękny i niepowtarzalny rysunek słoi to coś co wyróżnia naturalne wyroby z drewna.

MASYWNE NOGI - są szczegółem, który nadaje meblowi niepowtarzalny, klasyczny wygląd. Dzięki ich prostocie stół doskonale wpisuje się w stylistykę minimalistycznego wystroju wnętrz. Są stabilną podstawą całego mebla.

Stół wykonany jest solidnie a dzięki grubej i szerokiej oskrzyni konstrukcja jest bardzo wytrzymała. Jego minimalistyczna konstrukcja sprawia, iż jest to meble uniwersalny, zarówno do jadalni, jak i salonu czy kuchni. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz solidnego stołu, stół Prato znajdzie swoje miejsce.

stół dębowy

Pamiętaj, że posiadając meble z drewna, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Drewno z biegiem czasu podlega naturalnym procesom starzenia. Drewno dębowe olejowane z czasem zmatowieje i należy wykonać zabieg pielęgnacyjny olejowania drewna, olejem przeznaczonym do takich czynności. Meble wysyłane są spedycją paletową, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. W paczkach znajduje się czytelna instrukcja montażu oraz elementy montażowe.

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
160cm
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top