Stół dębowy - Prato 90x180cm

Cena:
1 699,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
180cm
SKU:
PRATO90x180
Numer katalogowy producenta:  10234614

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 90x180

Stół Prato 90x180 to rozwiązanie dla osób, które pragną w pełni funkcjonalnego mebla o niebanalnym charakterze, jaki daje zastosowanie w nim naturalnego drewna dębowego. Gruby na 2cm blat to gwarancja trwałości i jakości. W całości wykonany jest z dębu. Posiada piękny rysunek słoi oraz naturalne, zabezpieczone sęki. Oskrzynia wykonana jest również z drewna dębowego. Zapewnia stabilną konstrukcję i podtrzymanie blatu. Optycznie powiększa przestrzeń blatu a dzięki swoim prostym kształtom doskonale wpisuje się w stylistykę minimalistycznego wystroju wnętrza. Grube nogi to zwieńczenie całego mebla i jednocześnie stabilne podtrzymanie blatu. Stół dębowy doskonale pasował będzie do wnętrz loftowych, rustykalnych czy industrialnych, stanowiąc swoisty akcent i główny punkt pomieszczenia. Skupi uwagę gości swoim niepowtarzalnym charakterem i naturalnym rysem.

SOLIDNA KONSTRUKCJA - dzięki wytrzymałej oskrzyni oraz pasownemu systemowi mocowania nóg konstrukcja stołu jest niezwykle wytrzymała. Zapomnij o kiwaniu się stołu podczas siadania czy wstawania od niego.

GRUBY BLAT - gruby blat to podstawa, to on zespala wszystkie elementy stołu i zapewnia powierzchnię użytkową. Piękny i niepowtarzalny rysunek słoi to coś co wyróżnia naturalne wyroby z drewna.

MASYWNE NOGI - są szczegółem, który nadaje meblowi niepowtarzalny, klasyczny wygląd. Dzięki ich prostocie stół doskonale wpisuje się w stylistykę minimalistycznego wystroju wnętrz. Są stabilną podstawą całego mebla.

Stół dębowy to coś, czego brakuje we współczesnych wnętrzach. Często zapominamy o tym, skąd tak naprawdę wywodzą się przedmioty, których używamy. Stół z naturalnego drewna dębowego to powrót do korzeni. Powrót do materiałów trwałych i takich, które wytrzymają lata. Po co zmieniać co roku stół, wraz ze zmieniającymi się trendami, skoro można mieć stół wiecznie młody. Moda na naturalne przedmioty bowiem nigdy się nie zestarzeje.

stół dębowy

Pamiętaj, że posiadając meble z drewna, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Drewno z biegiem czasu podlega naturalnym procesom starzenia. Drewno dębowe olejowane z czasem zmatowieje i należy wykonać zabieg pielęgnacyjny olejowania drewna, olejem przeznaczonym do takich czynności. Meble wysyłane są spedycją paletową, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. W paczkach znajduje się czytelna instrukcja montażu oraz elementy montażowe.

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
180cm
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top