Stół dębowy - Siena 160x90 z opcją dostawek

Cena:
2 399,00 zł
2 049,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Wariant:
  • Dostawki [+500,00 zł]

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
SKU:
SIENA 90x160
Numer katalogowy producenta:  SIENA 90x160

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 160x90 + (opcjonalnie) dwie dostawki po 50cm =260cm!


Od setek lat stoły dębowe goszczą w domach wielu z nas. Jest to trend, który nie przeminął i nigdy nie przeminie. Dąb to niezwykle trwały surowiec, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Często w muzeach oglądamy różnego rodzaju stolarkę meblową, która przetrwała wieki. Tak, głównie jest to stolarka dębowa, co świadczy o niezawodności i długowieczności mebli stworzonych z dębiny. Jeśli więc pragniesz stołu na lata, który dodatkowo będzie prezentował się niesamowicie, stół dębowy Siena to najlepszy wybór, jaki możesz podjąć.

 

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, gruby na 4cm (2+2cm) blat prezentuje się wyśmienicie w nowoczesnych wnętrzach. Stół jest dostępny w wariancie z kompletem dwóch dostawek o długości 50cm/1szt. lub bez nich. Dzięki nim możesz z łatwością zwiększyć powierzchnię użytkową blatu.

ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane nogi w blat dodają stołowi dębowemu oryginalnego wyglądu.

OLEJOWANE DREWNO - dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół posiada naturalne słoje i sęki a całość została pokryta naturalną olejobejcą i woskowana.

DĘBOWE NOGI - masywne grube nogi stołu dębowego 9x9cm dodają mu mocnego akcentu.

Stół dębowy o niepowtarzalnym charakterze, jakim jest stół Siena to w pełni drewniana konstrukcja. Solidny 4 centymetrowy blat (2+2cm) i grube na 9cm nogi, tak zaprojektowane aby, przyciągały uwagę prezentując przekrój drewna wraz z wyraźnymi słojami. Istnieje możliwość zakupienia do stołu dokładanych dostawek o długości 50cm oraz szerokości stołu. Powiększą one przestrzeń użytkową mebla, gdy tylko będziesz tego potrzebować. Pomimo sporej wagi stołu jego montaż jest niezwykle prosty. Polega na solidnym dokręceniu nóg do blatu. Po takim zabiegu stół jest gotowy do użytku. Liczne sęki zabezpieczone są utwardzaną zaprawką w kolorze matowej czerni. Stół posiada także niepowtarzalny i wyjątkowy rysunek słoi, który podkreśla jego naturalny charakter.

 

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno się trzymać mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej lub suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół zostanie wysłany wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami. Mebel należy złożyć samodzielnie.

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

Dodatkowe informacje:


Tolerancje wymiarów
• Długość [mm] - +/- 1
• Szerokość [mm] - +/- 0,5
• Grubość [mm] - +/- 0,5
• Wilgotność 8 [%] - +/-1,5%

Wszelkie ubytki w drewnie znajdujące się na widocznych płaszczyznach zostały zaszpachlowane czarną zaprawką. Dopuszczone sęki nie mogą występować w skupiskach. Poszczególne elementy stołu są wykończone olejem meblowym. Doklejka wzdłużnej krawędzi blatu to minimum 24mm szerokości - bez sęków. Szerokość lameli na prawej stronie płyty stołu jest zawsze jednakowej szerokości - od 70 do 140mm.

Drewno dębu to materiał pochodzenia naturalnego. Ze względu na ten fakt wykonane z litego dębu meble nieustannie pracują. W rezultacie istnieje możliwość wystąpienia ugięcia blatu. Ugięcie to nie stanowi podstawy do reklamacji. Krzywizna poprzeczna płyty - strzałka ugięcia do 5 mm. Krzywizna wzdłużna płyty - strzałka ugięcia do 10mm.

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Długość:
160cm + (2x50cm)
Blat:
2+2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top