Stół dębowy - Siena 160x90 z dwoma dostawkami

Cena:
3 199,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
90cm
Wysokość:
74cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
SIENA90x160
Numer katalogowy producenta:  Stol160

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 160x90 + dwie dostawki po 50cm =260cm!


Od setek lat stoły dębowe goszczą w domach wielu z nas. Jest to trend, który nie przeminął i nigdy nie przeminie. Jest to niezwykle trwały surowiec, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Często w muzeach oglądamy różnego rodzaju stolarkę meblową, która przetrwała wieki. Tak, głównie jest to stolarka dębowa, co świadczy o niezawodności i długowieczności mebli stworzonych z dębiny. Jeśli więc pragniesz stołu na lata, który dodatkowo będzie prezentował się niesamowicie, stół dębowy Siena to najlepszy wybór, jaki możesz podjąć.

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, gruby 4 cm blat prezentuje się wyśmienicie w nowoczesnych wnętrzach.

ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane nogi w blat dodają stołowi dębowemu oryginalnego wyglądu.

OLEJOWANE DREWNO -dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół posiada naturalne słoje i sęki a całość została pokryta naturalną olejobejcą i woskowana.

DĘBOWE NOGI - masywne grube nogi stołu dębowego 10x10cm dodają mu mocnego akcentu.

 

Stół dębowy o niepowtarzalnym charakterze, jakim jest stół Siena to w pełni drewniana konstrukcja. Solidny 4 centymetrowy blat i grube na 10cm nogi tak zaprojektowane aby zamontowane na zewnątrz blatu, przykuwały uwagę prezentując przekrój drewna wraz z wyraźnymi słojami. Stół posiada dokładane dostawki o długości 50cm oraz szerokości stołu. Powiększą one przestrzeń roboczą mebla, gdy tylko będziesz tego potrzebować. Pomimo sporej wagi stołu jego montaż jest niezwykle prosty. Polega na solidnym dokręceniu nóg do blatu. Po takim zabiegu stół jest gotowy do użytku. Liczne sęki zabezpieczone są utwardzaną szpachlówką w kolorze matowej czerni. Stół ponadto posiada niepowtarzalny i wyjątkowy rysunek słoi, który podkreśla jego naturalny charakter.

stół dębowy

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół zostanie wysłany na palecie w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

 

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
74cm
Długość:
160cm + 2x50cm
Blat:
Gładki
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top