Stół dębowy Siena - lity dąb 90x160cm

Cena:
2 200,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Wysokość:
74cm
SKU:
SIENA
Numer katalogowy producenta:  SIENA

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu z dostawkami 2x 50cm II gatunku - 160x90

Stoły posiadają pewne niedoskonałości nie wpływające na ich użytkowanie, skontaktuj się z nami udostępnimy Ci więcej zdjęć wskazując wady konkretnego egzemplarza - kliknij w celu kontaktu z nami.


Solidny stół dębowy to marzenie niejednego z nas. Każdy chciałby, aby jego meble były ponadczasowe i trwałe. Pośród wszechobecnych sezonówek i przedmiotów jednorazowych, dębowe meble to wyjątkowy i szlachetny przedmiot, który stanowczo wybija się ponad standardy. Jest to niejako powrót do korzeni meblarstwa, gdzie stawiano na jakość nie ilość, a mebel miał służyć długie lata.

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, pogrubiany blat dębowy liczący w sumie 4cm prezentuje się wyśmienicie z naturalnymi słojami i sękami tego szlachetnego drewna.

ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane nogi w blat sprawiają że stół idealnie wpasuje się do salonu lub jadalni w nowoczesnym i klasycznym stylu.

OLEJOWANE DREWNO - dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół dębowy został pokryty naturalną olejobejcą i wastwą wosku.

DĘBOWE NOGI - masywne grube nogi stołu dębowego 10x10cm w oryginalnym połączeniu z blatem.

Stół przeznaczony jest zarówno do jadalni, kuchni, jak i do salonu. Dzięki dostawkom, z kompaktowego stołu do codziennego użytku, staje się długim meblem idealnie nadającym się do wspólnego biesiadowania. Urodziny, imieniny, komunia dziecka, wigilia w rodzinnym gronie, a może po prostu wspólne spotkanie, stanie się wyjątkowym i niepowtarzalnym przeżyciem przy prawdziwie naturalnym stole z litego drewna.

Stół Siena to mebel z litego drewna dębowego. Posiada wyjątkową dla każdego egzemplarzu kompozycję słoi. Dodatkowo wzmocniony blat oparty jest na masywnych nogach, tworząc spójną konstrukcję odporną na wszelkiego rodzaju odkształcenia. W zestawie znajdują się dwie dostawki, które pozwolą na przedłużenie powierzchni użytkowej stołu o 100 cm. W przypadku korzystania ze stołu bez dostawek, otwory montażowe zabezpieczone są precyzyjnie wykonanymi zaślepkami z drewna.

Blat jest gruby na 4 cm. Natomiast nogi o wymiarach 10 cm x 10 cm, zostały zamontowane na zewnątrz w charakterystycznych dla tego modelu wcięciach. Dzięki temu mamy okazję podziwiać przekrój nogi, który w większości przypadków w stołach jest przykryty blatem.

stół z dębu

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół zostanie wysłany na palecie w paczkach wraz z instrukcją złożenia oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

 

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Gwarancja:
12 miesięcy
Wysokość:
74cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top