Stół dębowy - Siena 200x100 z opcją dostawek

Cena:
2 749,00 zł
2 349,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 30.03
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Wariant:
  • Dostawki [+550,00 zł]

Szerokość:
100cm
Wysokość:
75cm
SKU:
SIENA100x200
Numer katalogowy producenta:  SIENA100x200

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 200x100 + (opcjonalnie) dwie dostawki po 50cm =300cm!


Solidny stół dębowy to marzenie niejednego z nas. Każdy chciałby, aby jego meble były ponadczasowe i trwałe. Pośród wszechobecnych sezonówek i przedmiotów jednorazowych, dębowe meble to wyjątkowy i szlachetny produkt, który stanowczo wybija się ponad standardy. Jest to powrót do korzeni meblarstwa, gdzie stawiano na jakość, nie ilość, a mebel miał służyć długie lata.

 

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, gruby blat dębowy liczący w sumie 4cm (2+2cm) prezentuje się wyśmienicie z naturalnymi słojami i sękami tego szlachetnego drewna.

ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane w blat nogi sprawiają, że stół idealnie wpasuje się do salonu lub jadalni zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym stylu.

OLEJOWANE DREWNO - dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół dębowy został pokryty naturalną olejobejcą i warstwą wosku.

DĘBOWE NOGI - grubość masywnych nóg stołu dębowego Siena wynosi 9x9cm.

Stół przeznaczony jest zarówno do jadalni, kuchni, jak i do salonu. Dzięki dostawkom, z kompaktowego stołu do codziennego użytku, staje się długim meblem idealnie nadającym się do wspólnego biesiadowania. Urodziny, imieniny, komunia dziecka, Wigilia w rodzinnym gronie, a może po prostu wspólne spotkanie, stanie się wyjątkowym i niepowtarzalnym przeżyciem przy prawdziwie naturalnym stole z litego drewna.

Stół Siena to mebel z litego drewna dębowego. Posiada wyjątkową dla każdego egzemplarza kompozycję słoi. Dodatkowo wzmocniony blat oparty jest na masywnych nogach, tworząc spójną konstrukcję odporną na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Istnieje możliwość dokupienia kompletu dwóch dostawek, które pozwolą na przedłużenie powierzchni użytkowej stołu o 100 cm. W przypadku korzystania ze stołu bez dostawek, otwory montażowe zabezpieczone są precyzyjnie wykonanymi zaślepkami z drewna.

Blat jest gruby na 4cm (2+2cm). Natomiast nogi o wymiarach 9 cm x 9 cm, zostały zamontowane na zewnątrz w charakterystycznych dla tego modelu wcięciach. Dzięki temu mamy okazję podziwiać przekrój nogi, który w większości stołów jest przykryty blatem.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno się trzymać mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej lub suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z usługi montażu.

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

Dodatkowe informacje:


Tolerancje wymiarów
• Długość [mm] - +/- 1
• Szerokość [mm] - +/- 0,5
• Grubość [mm] - +/- 0,5
• Wilgotność 8 [%] - +/-1,5%

Możliwe ubytki w drewnie, które znajdują się na widocznych płaszczyznach zostały zaszpachlowane czarną zaprawką. Dopuszczone sęki nie mogą występować w skupiskach. Wszystkie elementy stołu są wykończone olejem meblowym. Doklejka wzdłużnej krawędzi blatu to minimum 24mm szerokości - bez sęków. Szerokość lameli na prawej stronie płyty stołu jest zawsze jednakowej szerokości - od 70 do 140mm.

Drewno dębu to materiał pochodzenia naturalnego. Ze względu na ten fakt wykonane z litego dębu meble nieustannie pracują. Oznacza to, że istnieje możliwość wystąpienia ugięcia blatu. Ugięcie to jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi podstawy do reklamacji. Krzywizna poprzeczna płyty - strzałka ugięcia do 5 mm. Krzywizna wzdłużna płyty - strzałka ugięcia do 10mm.

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
100cm
Wysokość:
75cm
Długość:
200cm + (2x50cm)
Blat:
2+2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top