Masz żadnych produktów w koszyku.

Stół dębowy Vesto

SKU: VESTO
Numer katalogowy producenta: VESTO
Data dostarczenia: DOSTAWA 14-21 dni
1 299,00 zł
Wysyłka 30zł

Stół z litego dębu Vesto. Lity dąb

Szukasz nietuzinkowego i trwałego stołu do jadalni, salonu, czy kuchni. Mamy dla ciebie propozycję. Dębowy trwały, a zarazem nowoczesny, idealnie wpasuje się w niewielkie mieszkanie, ale też super prezentujący się w jadalni połączonej z salonem, czy też jako biurko w ekskluzywnym gabinecie.

stół dębowy na metalowych nogach
 
Już w czasach kiedy nasi dziadkowie jako małe bąble biegali po tym świecie uważano, że dębowe drewno jest jednym z najwytrzymalszych. Do dziś pogląd ten nie zmienił się. Dlatego, gdy szukamy trwałych i solidnych mebli, a zwłaszcza w przypadku poszukiwania stołu kierujemy się właśnie tym przekonaniem.
Stół posiada naturalne nierówności krawędzi, wynikające z zachowania pierwotnego kształtu drzewa na bokach mebla.
Cechuje go także duża ilość sęków, które nadają niepowtarzalnego charakteru. Nogi są delikatnie szlifowane, by uwidocznić surowość materiału, z jakiego zostały wykonane. Spawy zostały pozostawione w niezmienionej formie, aby wpisywały się w loftowy klimat stołu. Dębowy blat gruby na 2,5 cm doskonale wykończony i dopracowany nada klimatu w twoim wnętrzu. Metalowe solidne i stabilne nogi to nutka nowoczesności w tym tradycyjnym meblu. Surowa forma fantastycznie sprawdzi się zarówno w loftowych wnętrzach tak nastawionych na minimalizm, jak i tradycyjnym wnętrzu wyciszając je nieco. Decydując się na meble dębowe , należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia co dodaje im charakteru. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się ustawiania stołu w pobliżu kominka czy kaloryferów .

Stół dostarczany jest na palecie w elementach z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

stół dębowy do salonu

Recenzje produktu Stół dębowy Vesto

Napisz własną recenzję produktu
*
*
  • Zły
  • Doskonały