Stół rozkładany okrągły dębowy 90 - 190 cm tabacco Orbetello
Cena regularna:
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Tabacco |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Orbetello |
| Długość | 90 - 190 cm |
| Wysokość | 74,5 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,5 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 1 osoba 0,5 - 1 godz. |
Opis
Stół rozkładany okrągły dębowy 90 - 190 cm tabacco Orbetello
Potrzebujesz kompaktowego stołu na co dzień, ale nie chcesz ograniczać się, gdy przyjdzie czas na większe spotkania? Ten model to rozwiązanie idealne – od skromnych 90 cm po imponujące 190 cm długości! Dzięki temu świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w przestronnych jadalniach. Ciemne, eleganckie wybarwienie tabacco wprowadza do wnętrza ciepło i klasę, a naturalne drewno nadaje mu ponadczasowy, szlachetny wygląd. Nieważne, czy masz nowoczesne wnętrze, loftowy surowy klimat, czy przytulną, rodzinną przestrzeń – ten stół dębowy wpisze się idealnie.
Dębowy stół Orbetello – inwestycja, która się opłaca
Dębowe drewno to gwarancja trwałości – jest solidne, odporne na codzienne użytkowanie i pięknie dojrzewa z czasem. Olejowana powierzchnia podkreśla unikalny rysunek słojów i chroni drewno przed wilgocią i zarysowaniami, a stabilna konstrukcja sprawia, że stół pozostaje niewzruszony nawet podczas najbardziej intensywnych rodzinnych obiadów. Mechanizm rozkładania jest natomiast intuicyjny i płynny – błyskawicznie zwiększysz przestrzeń blatu, kiedy tylko tego potrzebujesz. To wygoda, której nie docenisz, dopóki jej nie doświadczysz!
Drewniany stół – rozkładany mebel o wielu możliwościach
Śniadanie w dwie osoby, praca przy laptopie, szybki obiad – na co dzień prezentowany stół dębowy jest kompaktowy i wygodny. Ale gdy zapraszasz rodzinę na święta, organizujesz przyjęcie czy spotkanie ze znajomymi, w kilka sekund zamienia się w przestronny, wygodny stół, który pomieści wszystkich. Bo dobre meble to te, które dopasowują się do Twojego stylu życia – i ten stół robi to perfekcyjnie.
W celu zagwarantowania długotrwałej pracy mechanizmu rozkładania, w stołach uwzględniono dylatację oskrzyni ≈1 cm.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: