Rozkładany stół z drewna Toskania

Cena:
999,00 zł
799,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Szerokość:
150/197cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
93cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL2008
Numer katalogowy producenta:  PL2008

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół drewniany jest nieodłączną częścią każdej jadalni. To przy nim spożywamy posiłki dzieląc ze sobą wrażeniami minionego dnia. Opowiadamy ciekawe historie, przeżywamy chwilę szczęścia, wspieramy się w trudnych chwilach. Drewniany stół Toskania zaprojektowano z myślą o takich chwilach. Naszym celem jest nie tylko harmonijne uwodzenie zmysłów, ale przede wszystkim promowanie wysokiej klasy życia, dostępnej dla coraz liczniejszej rzeszy klientów.

Sosnowy stół Toskania to wyrafinowane ideał czerpiący z najlepszych praktyk i materiałów najwyższej jakości, równocześnie kierujące się poglądem, że fenomenalny gust nie musi iść w parze z monstrualną ceną. Do stworzenia stołu wybraliśmy najbardziej wysublimowane materiały, aby każdy nabywca mógł w pełni cieszyć się każdym atutem tego mebla.Drewno to materiał niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia, co w przypadku mebli do jadalni jest bardzo istotne. Drewniany stół nie tylko jest trwały, ale także funkcjonalny o czym świadczy rozkładany blat. Kiedy zasiadamy do posiłku samotnie nie potrzebujemy dużej powierzchni. Jednak są chwile kiedy przyjeżdża rodzina z dzieciakami i w tedy dzięki rozkładanej części blatu każdy znajdzie miejsce dla siebie. Atutami stołu do jadalni nie jest tylko trwałość czy funkcjonalność. Mebel fenomenalnie wygląda. Perfekcja wykonania jest tym, co wyróżnia ten mebel i sprawia, że przyciąga uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

Meble z drewna ulegają naturalnemu procesowi starzenia. Konserwując meble należy pamiętać o używaniu odpowiednich detergentów. Dobrze jest używać miękkich szmatek aby nie zaszkodzić meblowi. Nie należy narażać mebla na bezpośrednie działanie promieni UV i ciepła instalacji grzewczych.

Mebel wysyłamy w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Kolekcja:
Toskania
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Bejca
Szerokość:
150/197cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
93cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top