Stół sosnowy Belluno Elegante biały

Cena:
1 349,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
93cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
150/197cm
SKU:
PL022B
Numer katalogowy producenta:  PL022B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół sosnowy biały do salonu Belluno Elegante. Prostokątny 150(197)x93


Stół to symbol. Główny mebel, bez którego miejsca w którym mieszkamy nie można by nazwać Domem. To kluczowy, centralny punkt wszystkich spotkań, bo to właśnie przy nim zapadają najważniejsze decyzje, rozwiązywane są problemy i świętowane sukcesy. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy stół Belluno Elegante. Mebel, którego każdy element jest wykonany z największa starannością i dbałością o detale. Jest to solidna konstrukcja ściśle związana z całą kolekcją Belluno Elegante. Wraz z innymi meblami z serii tworzy nierozerwalną, spójną całość.

NATURALNE DREWNO - biały stół do jadalni czy do salonu został wykonany z drewna sosnowego skandynawskiego bardziej trwalszego od sosny polskiej.

ROZSUWANY BLAT - dzięki dodatkowej dostawce, stół możemy powiększyć jednocześnie uzyskując większą przestrzeń na niedzielne spotkanie z rodziną.

SOLIDNE NOGI - estetycznie wykonany stół w stylu prowansalskim jest nie tylko elegancki i naturalny, ale również wytrzymały i solidny.

Mocna konstrukcja zapewnia odporność na uszkodzenia oraz pozwoli Ci się cieszyć wymarzonym stołem przez długie lata.
Stół posiada możliwość rozłożenia, poprzez rozsunięcie blatu oraz dołożenie znajdującej się wewnątrz stołu dostawki, która powiększy nam przestrzeń użytkową ze 150cm do prawie 200cm. Jeśli natomiast nie planujesz w najbliższym czasie hucznych urodzin bądź spotkań z rodziną i przyjaciółmi, złożony stół zapewni Ci wygodę w codziennym użytkowaniu.
 
Dzięki swoim zmiennym wymiarom bez problemu dopasujesz go do swojego mieszkania, niezależnie czy jest to rozłożysta jadalnia czy też aneks w mieszkaniu. Posiada także system łatwego rozkładania. Stół bez problemu może rozłożyć jedna osoba. Wystarczy pociągnąć za jedną część blatu a druga rozłoży się automatycznie. Całość wykonana jest z drewna sosny fińskiej, której właściwości są znane i cenione na całym świecie. Rama oraz blat malowane są ekologiczną wodną farbą w odcieniu ciepłej bieli RAL9010 o niecałkowitym poziomie krycia, które wynosi 85%.

biały stół sosnowy

Drewniany stół idealnie pasuje do pozostałych mebli Belluno Elegante, lecz może być też kontrastowym dodatkiem do innych kolekcji.

W związku z użyciem naturalnych materiałów, biały stół sosnowy podlega naturalnemu procesowi starzenia się drewna. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Stół dostarczany jest w paczkach na palecie wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

drewniany stół

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
93cm
Wysokość:
75cm
Blat:
2,4cm
Głębokość:
150/197cm
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top