Stolik okrągły dębowy czarny 90 cm Orbetello
Cena regularna:
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Orbetello |
| Długość | 90 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 12 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wykończenie | Farba wodna |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 1 osoba 0,5 - 1 godz. |
Opis
Stolik okrągły dębowy czarny 90 cm Orbetello
Czasem to prostota kształtu danego mebla sprawia, że wnętrze staje się bardziej uporządkowane, bardziej harmonijne. Świetnym tego przykładem jest stolik drewniany o okrągłym kształcie z kolekcji Orbetello o średnicy 90 cm. To fantastyczna propozycja dla Ciebie, jeśli szukasz mebla funkcjonalnego, ale zarazem niebanalnego. Czarny kolor sprawia, że nie zniknie w danym wnętrzu, a subtelne proporcje pomagają go wpasować w różne style – od nowoczesnych salonów po przestrzenie inspirowane naturą. Jego okrągła forma jest przyjemna dla oka, pozbawiona ostrych kantów.
Stolik kawowy Orbetello – odkryj piękno i praktyczność dębowego drewna
Stolik z kolekcji Orbetello powstał z wysokogatunkowego drewna dębowego, którego usłojenie przebija delikatnie spod wodnej farby. Dzięki temu powierzchnia zachowuje autentyczność materiału, a równocześnie jest chroniona przed codziennym użytkowaniem. Perfekcyjne spasowanie elementów gwarantuje solidność konstrukcji – bez chybotania, bez wyczuwalnych poluzowań. Stolik stoi pewnie, a jednocześnie jest lekki wizualnie, dlatego w żadnym stopniu nie przytłacza wnętrza. Z kolei precyzyjne wykończenie, stabilne nogi i przemyślana budowa to znaki rozpoznawcze tej kolekcji, które docenisz już przy pierwszym dotyku.
Ława kawowa Orbetello – kompaktowy rozmiary, duże możliwości aranżacji
Przy dużej średnicy blatu ława Orbetello staje się prawdziwym centrum życia domowego. Świetnie sprawdzi się jako główny stolik kawowy w salonie – miejsce spotkań, rozmów i chwil relaksu. Może także stać się przestrzenią do wspólnych śniadań na wygodnej sofie czy bazą pod efektowną kompozycję dowolnych dekoracji. Dzięki swojej prostocie łatwo wkomponujesz go w różne aranżacje – wystarczy kilka detali, by za każdym razem wyglądał zupełnie inaczej i był tam, gdzie właśnie go potrzebujesz.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: