Stoły

Funkcjonalny stół do salonu i jadalni

Stół to niezwykle ważny element w każdym domu. To przy nim jednoczą się domownicy podczas wspólnych posiłków i rodzinnych spotkań. Ważne, aby był odpowiednio duży, tak by wszyscy Twoi bliscy mogli się przy nim wygodnie rozgościć. Musi być jednak na tyle funkcjonalny, aby jego rozmiar nie przeszkadzał Ci na co dzień. W tym wypadku warto przemyśleć zakup stołu rozkładanego lub nawet podwójnie rozkładanego. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością dopasujesz rozmiar stołu do swoich potrzeb. Stół powinien być także solidny i doskonale wyprofilowany. To niezwykle ważne – nie chcesz przecież, aby stół się kiwał. Poniżej znajdziesz bogatą ofertę stołów do salonu i jadalni, które w pełni zaspokoją Twoje wymagania.

Solidny stół z naturalnego drewna

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz szeroką gamę stołów wykonanych z naturalnego drewna sosny fińskiej oraz litego drewna dębowego. Przy produkcji naszych mebli korzystamy ze starannie wyselekcjonowanego drewna najwyższej jakości. Wszystko po to, aby dać Ci pewność, że stół z litego drewna będzie Ci służył i cieszył Twoje oczy przez długie lata.

W zależności od modelu nasze stoły pokryliśmy farbą wodną lub woskiem. Dostępna jest także szeroka gama solidnych stołów olejowanych. W ofercie znajdziesz stoły białe, stoły w naturalnym dębowym odcieniu oraz modne połączenie ciepłej bieli z orzechowym lub dębowym blatem. Niezależnie od modelu i kolekcji pod powierzchnią farby widoczna jest struktura słoi drzewnych i sęków. Jej obecność jest cechą charakterystyczną naszych mebli i podkreśla unikatowy charakter każdego egzemplarza. Jeśli jednak zależy Ci na tym aby rysunek słoi był lepiej widoczny postaw na dębowy stół olejowany.

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację

Drewno dębowe oraz sosnowe to solidny i trwały materiał. Pamiętaj jednak, że jest to surowiec naturalny, dlatego należy zatroszczyć się odpowiednią pielęgnację. Unikaj szorstkich szmatek i chemicznych środków czystości, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię mebla. Wystarczy wilgotna ściereczka z mikrofibry. Postaraj się także nie umieszczać mebli z drewna w sąsiedztwie urządzeń grzewczych. Postępując zgodnie z tymi zasadami zyskasz pewność, że mebel odwdzięczy Ci się swoją urodą.

back to top