Stoły

Idealny stół na rodzinne spotkania

Uwielbiasz spędzać czas z rodziną podczas niedzielnych obiadów? Z radością zapraszasz do swojego domu przyjaciół i wspólnie zasiadacie przy stole uginającym się pod ciężarem pyszności? W Twojej jadalni nie może zabraknąć solidnego stołu, przy którym znajdzie się miejsce dla wszystkich Twoich bliskich. Stół jadalniany to serce mieszkania, wokół którego jednoczą się domownicy. Ważne, aby był wykonany z wysokiej jakości materiału np. z drewna sosnowego lub dębowego. Dzięki temu będzie zdobił Twoją jadalnię przez długie lata. Jeśli masz do zagospodarowania niewielką przestrzeń warto rozważyć zakup stołu rozkładanego.

Jadalnia w stylu prowansalskim i rustykalnym

Sklep internetowy meblezych.pl oferuje szeroką gamę stołów jadalnianych z litego drewna dębowego oraz sosnowego. Sprawdź stoły z naturalnego drewna sosny fińskiej z kolekcji Belluno Elegante czy Toskania lub masywne, dębowe stoły Prato, Siena oraz Gaia i dobierz model idealny do Twojego wnętrza. Niezależnie od tego, w jakim stylu planujesz urządzić swoją jadalnię, znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chcesz podkreślić prowansalski charakter wnętrza, postaw na kolekcję Belluno Elegante, której cechą charakterystyczną jest ciepła biel i subtelne frezy. Jeśli natomiast bliższy Twojemu sercu jest styl rustykalny, z pewnością przypadną Ci do gustu stoły z kolekcji Marone lub Toskania.

Solidny materiał i niepowtarzalny design

Selekcjonując drewno do produkcji naszych mebli, wybieramy jedynie materiał najwyższej jakości. To dla nas niezwykle ważne, ponieważ chcemy dać Ci gwarancję, że nasze polskie meble z naturalnego drewna będą zdobić Twoją jadalnię przez wiele lat. Przywiązujemy też wagę do tego, aby nasz surowiec był pozyskiwany jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, malujemy nasze meble przy użyciu ekologicznych farb, pod których powierzchnią z łatwością dostrzeżesz rysunek słoi drzewnych i sęków. Oznacza to, że decydując się na ich zakup zyskujesz nie tylko ekologiczny, ale i unikatowy mebel – nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy.

back to top