Szafa 2d biała Toskania

Cena:
2 549,00 zł
2 299,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Szerokość:
132cm
Wysokość:
218cm
Głębokość:
62cm
SKU:
PL2016B
Numer katalogowy producenta:  PL2016B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

SZAFA BIAŁA, DWUDRZWIOWA, DREWNIANA Z SZUFLADAMI Z DREWNA SOSNOWEGO TOSKANIA


Szafa Toskania w kolorze białym to nasza odpowiedź na najczęściej zadawane nam pytanie. Czy posiadacie Państwo kompaktową, elegancką i pojemną szafę w kolorze białym? Odpowiedź brzmi tak, takim meble jest właśnie Szafa 2d Toskania. Wygodna a pomimo niewielkich rozmiarów zmieścisz w niej wszystko, co tylko zapragniesz. Malowana na biały kolor, wykończona uchwytami w kolorze srebrnego złota, zwieńczona bogato zdobionym gzymsem. To właśnie szafa, na którą czekałeś.

STYLIZOWANA RAMA - jako przedłużenie blatu nadaje szafie białej masywności. Eleganckie zdobienie ramy nadaje jej nutkę stylu rustykalnego lub klasycznego.

ZAMYKANIE NA KLUCZ- dla jednych jest to praktyczne rozwiązanie, dla innych element dekoracyjny.

NATURALNE DREWNO - lite drewno sosnowe sprowadzone ze skandynawii to najlepszy materiał na solidne meble.

ELEGANCKIE FREZY - całość kolekcji Toskania cechują charakterystyczne dla tej serii frezy i wykończenie.

POJEMNE SZUFLADY - przydatne w każdej szafie w sypialni lub salonie szuflady pomieszczą niezbędne rzeczy i bieliznę.

Szafa 2D Toskania w kolorze białym to mebel charakteryzujący się niezwykłą ładownością, mimo swoich niewielkich gabarytów. Jedna ze stron przeznaczona jest do przechowywania ubrań na wieszakach. Drążek umieszczony jest w odpowiedniej odległości od tylnej ścianki mebla, dzięki temu możliwe jest swobodne wieszanie ubrań na znormalizowanych wieszakach. Kurtki, koszule, bluzy i T-shirty znajdą swoje miejsce właśnie po tej stronie mebla. Druga połowa przeznaczona jest do przechowywania ubrań na drewnianych półkach. Przestrzenie są na tyle wysokie że ułożysz ubrania, ręczniki, koce, a nawet pościel w wygodnych do codziennego użytkowania stosach. Dolna część mebla to wysokie szuflady, doskonałe do przechowywania bielizny lub mniejszych ubrań, z których rzadziej korzystamy. Podtrzymywane są przez wysokiej jakości prowadnice kulkowe, zapewniające cichy i równomierny przesuw podczas otwierania i zamykania. Całość bryły wykonana została z naturalnego drewna sosnowego. Ozdobiona pięknymi szprosami i frezowaniami zarówno w części gzymsu, jak i podstawy.

biała szafa sosnowa

Wszystkie elementy szafy, poza dnem szuflad oraz plecami (płyta MDF), wykonane są z litego drewna sosnowego.

Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.
Meble wykonane są z drewna sosnowego, podlegają naturalnym procesom starzenia. Czyszcząc meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów, mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

sosnowe białe meble

Kolekcja:
Toskania
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały
Krycie:
85%
Szerokość:
132cm
Wysokość:
218cm
Głębokość:
62cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Kulkowe
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top