Szafa 3d sosnowa Toskania bez lustra

Cena:
2 999,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
193cm
Wysokość:
218cm
Głębokość:
62cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL2017 BL
Numer katalogowy producenta:  PL8017_BL

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

SZAFA TRZYDRZWIOWA DREWNIANA Z SZUFLADAMI Z DREWNA SOSNOWEGO TOSKANIA - BEZ LUSTRA


Szafa sosnowa Toskania to iście toskański mebel, który wypełni Twoje wnętrze niepowtarzalnym ciepłem i harmonią. Jest to wariant trzydrzwiowej szafy bez lustra. Pomieścisz w niej wszystko to, czego tylko zapragniesz. W szafie sosnowej Toskania 3D nie ma kompromisów. Powierzchnia mebla jest wykorzystana w 100%, dając Ci jeszcze większą łatwość w przechowywaniu zarówno dużych ubrań jak płaszcze i kurtki oraz tych mniejszych jak choćby podkoszulki czy bluzy.

STYLIZOWANA RAMA - charakterystyczny dla serii Toskania pogrubiany blat dzieki dołączonym frezowanym ramom.

POJEMNE PÓŁKI - dobra szafa do sypialni cechuje się dobrze zagospodarowanym wnętrzem. W naszej szafie masz wiele półek i drążki na wieszaki.

NATURALNE DREWNO - materiał użyty do tej szafy to wysokiej jakośći sosna skandynawska. Twardsza i mniej żywiczna od naszej krajowej z mniejszymi sękami.

ELEGANCKIE FREZY - fronty drzwi, rama oraz cokolik posiadają frezy które nadają tej serii elegancji i stylu.

POJEMNE SZUFLADY - niezbędny element każdej sypialni to pojemne i praktyczne szuflady. W naszej szafie są aż trzy duże szuflady idealne na ubrania i inne rzeczy.

Szafa sosnowa tworzona z myślą o wyjątkowych, estetycznych walorach mebla, nie musi być kłopotliwa w użytkowaniu. Nasza szafa Toskania trzydrzwiowa bez lustra posiada między innymi przestrzeń z drążkiem, przeznaczoną na wszelkiego rodzaju ubrania, które wygodnie jest zawiesić na wieszaku. Przy tej okazji pamiętajmy również o tym, iż o płaszcze, marynarki oraz ubrania delikatne wymagają przechowywania na wieszakach, które to zagwarantuje im znacznie dłuższą żywotność niż w przypadku układania w stosy. Drążek zawieszony na odpowiedniej wysokości gwarantuje łatwość w przechowywaniu wyżej wymienionych ubrań. Dodatkowo szafa wyposażona jest w system półek, w których umieścisz mniej wrażliwą odzież, jeansy, T-shirty. Na samym dole szafy znajdują się trzy szuflady, przystosowane do przechowywania w nich np. bielizny. Decyduj świadomie o rozmieszczeniu swojej garderoby. W takich właśnie decyzjach pomoże Ci szafa Toskania 3D bez lustra. Wykonana jest z drewna sosnowego, pokrytego bejcą olejową w kolorze miodowym.

sosnowa szafa

Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

Meble wykonane są z drewna sosnowego , podlegają naturalnym procesom starzenia . Czyszcząc meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.

Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

meble toskańskie

Kolekcja:
Toskania
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Bejca
Szerokość:
193cm
Wysokość:
218cm
Głębokość:
62cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Kulkowe
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top