Szafka nocna biała / dąb Belluno Elegante

Cena:
549,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+110,00 zł]

Szerokość:
59,5cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
44,5cm
SKU:
PL013B/D
Numer katalogowy producenta:  PL013B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Szafka nocna Belluno Elegante sosnowa biała z blatem w kolorze dębu


Kiedy wieczorem układasz się do snu, sięgasz ręką obok łóżka, szukając instynktownie miejsca dla ulubionej książki, której właśnie czytanie cię znużyło, czy też telefonu komórkowego, który zawsze chcesz mieć obok siebie. Rano, gdy otwierasz oczy ze snu wyciąga cię dźwięk budzika pozostawionego na szafce nocnej. To właśnie dlatego nie może zabraknąć jej w twojej sypialni. Tak niewielka i niepozorna, a zarazem tak niezbędna. To właśnie takiego elementu szukasz do swojej sypialni. To wszystko zapewni Ci szafeczka nocna Belluno Elegante biała z blatem dąb.Posiada dwie pojemne szuflady, w których zmieścisz swoje drobiazgi i piękny blat w dębowym kolorze. Nie zastanawiaj się dłużej, wybierz właśnie tę szafkę.

ZDOBIONY WIENIEC - najbardziej widocznym elementem szafki nocnej jest blat. Dołożyliśmy starań, pogrubiliśmy blat i dołożyliśmy akcent, aby wyglądał wyśmienicie.

CICHY DOMYK - szafka nocna biała posiada prowadnice firmy Hettich z systemem softclose.

FREZOWANIA - dekoracyjne ornamenty na frontach oraz blacie nakastlika dodają muelegancji.

OZDOBNY COKÓŁ - charakterystyczny dla serii Belluno cokolik z lekką falą.

Szafka sosnowa biała/dąb wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego, pomalowana na ciepły biały kolor. Nieco nowoczesnej nuty nadaje jej blat w kolorze złocistego dębu. Dzięki ekologicznym lakierom drewno zachowuje swój naturalny wygląd. Nakastlik posiada dwie pojemne szufladki na drobiazgi i stanowi idealne dopełnienie sypialni. Elementy dekoracyjne charakterystyczne dla tej serii oraz gałki w kolorze starego złota to harmonijne połączenie prostoty z elegancją. W szufladach wykorzystano wysokiej jakości prowadnice Quadro, zapewniające trwałość oraz wyjątkowo ciche użytkowanie. Szafkę nocną pokryto ekologiczną farbą, co sprawia, że mebel wpisuje się w obowiązujące trendy. Drewniana szafka nocna doskonale pasuje do sypialni w stylu prowansalskim, jak i klasycznym. Rzeźbiony, gruby blat w kolorze jasnego dębu, mający aż 5 cm, gwarantuje solidność mebla. Dolny cokolik stanowi ciekawą ozdobę, nadając białej szafce nocnej lekkości i elegancji. Pięknym wykończeniem są żłobienia na szufladach oraz delikatne, okrągłe gałki w kolorze starego złota. Plecy i dna szuflad wykonane zostały z płyty MDF. Wewnątrz szafka jest malowana jednokrotnie — bielona, boczki szuflad nie są malowane.

szafka nocna biała

Decydując się na meble wykonane z drewna, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia się materiału. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

blatem dębowym

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
59,5cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
44,5cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
5cm
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top