Szafka nocna biała sosnowa Toskania

Cena:
399,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka po 14.04.2020
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+70,00 zł]

Szerokość:
50cm
Wysokość:
63cm
Głębokość:
35cm
SKU:
PL2039B
Numer katalogowy producenta:  PL2039b

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

SZAFKA NOCNA BIAŁA Z DREWNA SOSNOWEGO DO SYPIALNI TOSKANIA


Szafka nocna Toskania to doskonałe połączenie wysokiej jakości drewna sosnowego i klasycznego stylu . Dekoracyjne frezy i okucia w kolorze starego złota pozwolą dodać wnętrzu szyku i elegancji. Lite drewno sosnowe zostało pokryte naturalnym lakierem wodnym w odcieniu ciepłej bieli. Wszystko to sprawia, że szafka nie tylko prezentuje się wytwornie ale również wprowadza ciepły, miły klimat do naszej sypialni . Dzięki masywnym drewnianym elementom szafka jest bardzo stabilna i trwała . Możliwość wyboru jednej z oryginalnych wersji kolorystycznych gwarantuje sukces w urządzaniu wnętrza sypialni.

STYLIZOWANA RAMA - ozdobą szafki nocnej białe z serii Toskania niewątpliwie jest szeroki pogrubiany blat z frezowaną dokładaną ramą.

METALOWY UCHWYT - postarzany uchwyt w kształcie rombu w kolorze starego przecieranego złota z rustykalnym kółkiem.

ELEGANCKIE FREZY - eleganckie frezy na drzwiczkach nadają szafce masywności.

NATURALNE DREWNO - szafka nocna do sypialni za wyjątkiem pleców wykonana jest z litego drewna sosnowego

Szafka nocna postawiona przy naszym łóżku potrafi rozwiązać wiele problemów. Możemy na nią odłożyć właśnie czytaną przed snem książkę, postawić budzik lub telefon. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom prezentujemy genialne w swej prostocie rozwiązanie wszystkich tych problemu – szafka nocna Toskania.

Jest to genialne rozwiązanie w my dodtkowo zadbaliśmy aby drewniana szafka nocna była funkcjonalna ,trwała i piękna.

Szafka nocna Toskania wykonane jest z najwyższej jakości litego drewna sosnowego, naturalny wodny lakier podkreśla oryginalną strukturę drewna i wprowadza ciepły miły klimat. Szafka stanowi idealne uzupełnienie kolekcji Toskania i stylistycznie pasuje do nowoczesnych łóżek drewnianych z tej serii. Szafka nocna posiada praktyczną półkę w której możemy przechowywać rzeczy, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Stawiając dwie szafki nocne, po obu stronach drewnianego łóżka Toskania uzyskamy w naszej sypialni najlepszy efekt wizualny . Szafka Toskania to idealny wybór dla klientów , ceniących sobie nowoczesny styl i wygodę .

Wszystkie elementy szafki nocnej, poza plecami(płyta MDF) ,wykonane są z litego drewna sosnowego.

nakastlik biały

Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu. Meble wykonane z drewna sosnowego , podlegają naturalnym procesom starzenia a sęki i rysunek drewna staje się bardziej widoczny. Czyszcząc meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.

Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

białe mebelki

Kolekcja:
Toskania
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały
Krycie:
85%
Szerokość:
50cm
Wysokość:
63cm
Głębokość:
35cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Kulkowe
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top