Szafka nocna popielata Wenecja

Cena:
399,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
48cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
39cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL7007S
Numer katalogowy producenta:  PL7007S

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Szafka sosnowa nocna Wenecja biała do sypialni.

 

„Małe jest piękne” prawda? Zwykło się tak mówić, ale my mamy dowód potwierdzający prawdziwość tego starego porzekadła. Potwierdzamy również że małe nie tylko jest piękne, ale może być niezwykle praktyczne. Często nie zwracamy uwagi na niewielkie meble, ale to właśnie one wypełniają nasze wnętrze i są najbardziej użyteczne. Któż z nas nie pragnie posiadać wygodnego nakastlika, na którym położy ulubione książki i czasopisma, lampkę nocną oraz dzwoniący o poranku budzik.

GRUBY DREWNIANY BLAT - szafka nocna z kolekcji Wenecja wykończona została grubym na 2,4 cm blatem

WYSOKA SZUFLADA - pojemna i funkcjonalna szuflada na rzeczy osobiste, które zawsze chcesz mieć pod ręką, to nie jedyny atut szarej szafki nocnej Wenecja.

METALOWY UCHWYT - zgrabne i zarazem wytrzymałe metalowe uchwyty w kolorze srebra wykorzystane przy produkcji tej kolekcji nadają wyrazu i elegancji.

POJEMNA PÓŁKA - funkcjonalnością drewnianych mebli z serii Wenecja są niesamowicie pojemne półki, dzięki którym możemy umieścić osobiste rzeczy.

WYSOKIE NÓŻKI - dzięki wystylizowanym nóżkom, drewniana szafka staje się jeszcze bardziej estetyczna.

Szafeczka Wenecja to praktyczna szufladka, w pełni funkcjonalna półeczka i wspaniała dekoracyjna forma nadająca się do każdej sypialni. Ciężko byłoby się nie pokusić o właśnie taki mebel nieopodal wymarzonego łóżka. Została wykonana z najwyższej jakości drewna sosnowego nieposiadającego sęków. Pokryliśmy ją ekologiczną popielatą farbą zgodnie ze standardami stylu skandynawskiego. W zgodzie z naturą i obowiązującym trendami w meblarstwie do malowania wykorzystaliśmy farbę wodną, której pokrycie struktury drewna wynosi 95 %. Sprawia to, że mebel jest tym bardziej unikatowy, nie ma bowiem dwóch takich samych.

Bardzo praktyczna popielata szafeczka nocna. Można ją umiejscowić po obu stronach łóżka. Doskonale komponuje się z łóżkiem z kolekcji Wenecja w kolorze popielatym. Na pewno znajdzie miejsce w Twoim mieszkaniu, harmonizując wnętrze i wprowadzając niesamowitą stylistykę wnętrza.


 
Szafeczka wysyłana jest w paczce do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją.
Pamiętaj że kupując szafkę z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W białych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Popiel
Krycie:
60%
Szerokość:
48cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
39cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Rolkowe
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top