Szafka nocna biała Wenecja Modern

Cena:
349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
7 - 14 dni roboczych
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+60,00 zł]

Szerokość:
48cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
39cm
SKU:
PL7007
Numer katalogowy producenta:  PL7007

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Szafka sosnowa nocna Wenecja biała do sypialni.


Stare porzekadło głosi że „małe jest piękne”. Może to i racja ale w naszym przypadku nie tylko jest piękne ale i bardzo praktyczne. Czasami nie doceniamy tych małych ale jakże funkcjonalnych szafeczek drewnianych. Są one nieodłącznym elementem każdej sypialni. Skrywają nasze najwspanialsze drobiazgi i dźwigają niekiedy stosy książek. Są podpórką na lampkę nocną i na jakże mało przyjemny o poranku budzik.

GRUBY DREWNIANY BLAT - piękny drewniany blat został wykonany z najlepszej jakości drewna sosny fińskiej odpornego na uszkodzenia.

WYSOKA SZUFLADA - dzięki wysokiej szufladzie możemy uporządkować naszą sypialnię z najpotrzebniejszych drobiazgów.

METALOWY UCHWYT - podłużny uchwyt w odcieniu srebra może zaciekawić nie jednego fanatyka takich detali.

POJEMNA PÓŁKA - dokładnie wykonany nakastlik pozwoli nam cieszyć się jego niebywałą trwałością

WYSOKIE NÓŻKI - estetycznie wykonany nakastlik w stylu prowansalskim jest nie tylko elegancki i naturalny, ale również wytrzymały i solidny.

Szafeczka Wenecja to przydatna szufladka, funkcjonalna półeczka i wspaniała dekoracja każdej sypialni. Ciężko byłoby nie mieć jej koło łóżka. Wykonana z najwyższej jakości drewna sosnowego bezsęcznego, pokryta ekologiczną białą farbą zgodnie ze standardami skandynawskiego stylu. W zgodzie z naturą i odbowiązującym najnowszymi trendami meblarskimi do malowania wykorzystaliśmy farbę wodną, która pokrywa strukturę drwna w 85 %. Sprawia to, że mebel jest tym bardziej unikatowy, nie ma bowiem dwóch identycznych.

Bardzo praktyczna biała szafeczka nocna. Idealna z obu stron łóżka z tej samej serii. Stanowi dopełnienie do całej kolekcji Wenecja przeznaczonej do sypialni. Stolik nocny posiada jedną przydatną szufladkę na drobiazgi poruszającą się na prowadnicy rolkowej. Dodatkowo pod szufladą znajduje się niezbędna każdemu czytelnikowi półeczka.


 
Szafeczka wysyłana jest w paczce do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją.
Pamiętaj że kupując szafkę z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W białych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Biały
Krycie:
85%
Szerokość:
48cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
39cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Rolkowe
Blat:
2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top