Szafki na buty

Utrzymuj ład w przedpokoju

Przedpokój usłany obuwiem domowników i gości to zmora każdego gospodarza. Sytuacja pogarsza się szczególnie wtedy, gdy jego metraż jest niewielki. W tym wypadku szczególnie przydatna będzie kompaktowa lecz pojemna szafka na buty. Niewielka komoda pozwoli Ci pochować obuwie wszystkich domowników oraz środki do jego pielęgnacji. Utrzymanie ładu w przedpokoju jest niezwykle ważne. To przecież pierwsze miejsce, które ukazuje się oczom odwiedzających Cię przyjaciół. Nikomu zaś nie trzeba chyba tłumaczyć jak ważne jest pierwsze wrażenie. Biorąc pod uwagę fakt, że przedpokój często jest pomieszczeniem ciasnym i słabo oświetlonym, warto zdecydować się na białe meble. Dzięki nim optycznie powiększysz pomieszczenie i znacznie je rozjaśnisz.

Klasyczny i elegancki przedpokój

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz szafki na buty wykonane z litego drewna sosny fińskiej. Materiał ten jest gwarantem trwałości mebla. Możesz zatem nie tylko poukładać w nich obuwie, ale także usiąść na niej by wygodnie zawiązać buty. Wystarczy, że ułożysz na blacie kilka poduszek. Szafki doskonale pasują do pozostałych mebli z kolekcji Belluno Elegante. Możesz zatem dobrać lustro lub wieszak oraz pojemną szafę, w której zmieszczą się ubrania Twoich bliskich. Stworzysz spójny przedpokój w stylu prowansalskim. Drzwi szafki na buty zdobią subtelne frezy, charakterystyczne dla pozostałych mebli z kolekcji Belluno Elegante. Bryły pokryliśmy ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli, która rozjaśni pomieszczenie. Pod powłoką farby widoczny jest rysunek słoi drzewnych, ponieważ jej krycie utrzymuje się na poziomie 85%.

Odpowiednia pielęgnacja mebli z drewna

Lite drewno to szlachetny materiał, jednak, ze względu na swoje naturalne pochodzenie, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli chcesz, aby Twoje meble z drewna służyły Ci przez długie lata i były ozdobą Twojego wnętrza koniecznie zastosuj się do kilku prostych porad. Przede wszystkim stawiaj meble na równej powierzchni, z dala od urządzeń emitujących ciepło. Do czyszczenia nie używaj szorstkich ściereczek oraz środków chemicznych. Wystarczy wilgotna ściereczka z mikrofibry.

back to top