Szafki nocne

Niezastąpiony dodatek do Twojej sypialni

W sklepie internetowym meblezych.pl, oferującym najwyższej jakości polskie meble z naturalnego drewna, znajdziesz szeroki wybór szafek nocnych. Szafka nocna, to niewielki, ale niezwykle praktyczny mebel, którego nie może zabraknąć w Twojej sypialni. Możesz na niej postawić lampkę nocną, budzik lub telefon, jeśli chcesz mieć go zawsze pod ręką. To również miejsce, gdzie odłożysz filiżankę herbaty, jeśli lubisz delektować się jej smakiem podczas popołudniowego relaksu. W zależności od wybranego modelu masz też do dyspozycji praktyczne szafki i szufladki wyposażone w system cichego domyku lub pojmne półki. Pomieścisz w nich wszystkie przedmioty, które chcesz mieć pod ręką – okulary, ładowarkę do telefonu, czy książkę, którą czytasz przed snem.

Szafka nocna w stylu prowansalskim lub rustykalnym

W ofercie dostępne są szafki nocne z kolekcji Belluno Elegante, Toskania i Wenecja. Możesz dopasować je do pozostałych mebli z wybranej kolekcji lub urządzić oryginalne wnętrze łącząc różne kolekcje i warianty kolorystyczne. Szafki nocne doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu prowansalskim, skandynawskim i rustykalnym.

Unikatowy charakter mebli

Meble produkowane są z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej, pochodzącego jedynie z odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, zostały pomalowane farbami ekologicznmi, których krycie wynosi około 85%. Umożliwiają one oddychanie drewna oraz zachodzenie naturalnych procesów starzenia. Starzenie się drewna polega na tym, że obecne na powierzchni drewna słoje drzewne i sęki stają się z czasem bardziej widoczne. Dzięki temu meble zyskują wyjątkowy charakter i niepowtarzalny urok. Użyte farby o niepełnym kryciu dodatkowo podkreślają unikatowy charakter każdego mebla. Drewno sosny fińskiej, z którego powstają szafki nocne to nie tylko ekologiczny, ale i niezwykle trwały surowiec, któremu nasze meble zawdzięczają swoją długowieczność. Wystarczy, że zatroszczysz się o odpowiednią, delikatną pielęgnację, aby móc cieszyć się urodą Twoich mebli sosnowych przez długie lata.

back to top