Szafy

Drewniana szafa do sypialni i garderoby

Jeżeli szukasz porządnej, i trwałej szafy do swojego domu to mamy dla Ciebie kilka propozycji. W każdym domu potrzebna jest pojemna i praktyczna szafa na odzież. Oferujemy solidne i eleganckiej szafy wykonane z drewna sosnowego. Szafy białe sosnowe występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu niektóre z nich są idealne do małych wnętrz. Mamy w ofercie szafy dwudrzwiowe i szafy trzydrzwiowe. W naszej ofercie dostępne są także szafy z lustrem do sypialni. Nasze szafy drewniane idealnie nadają się jako garderoba w sypialni, szafa do przedpokoju na kurtki oraz na dziecięcą odzież. W naszym asortymencie występują białe szafy z lustrem, szafy białe z wieszakami i półkami. Każda z szaf dzięki swojej uniwersalności nadaje się do każdego wnętrza.

Dopasuj szafę do swoich potrzeb

Do szaf Belluno Elegante istnieje możliwość dokupienia półek dzięki czemu dostosujemy szafę do naszych potrzeb. Sklep Meble Zych oferuje Państwu wspaniałe i funkcjonalne bieliźniarki sosnowe do sypialni i pokoju dziecięcego. Co to jest bieliźniarka z drewna? To nic innego jak pojemna, praktyczna komoda o większych gabarytach posiadająca szuflady i szafki lub, jak kto woli, zgrabna i pojemna szafa z drewna. Komody drewniane z szufladami oraz szafkami idealnie nadają się do sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecka.

Bieliźniarki z naturalnego drewna

Bieliźniarki białe mają za zadanie pomieścić sporą ilość naszej bielizny a także tworzyć ozdobę sypialni. Praktyczne zastosowanie i funkcjonalność bieliźniarki docenimy np. gdy jako komoda z szufladami i szafkami w pokoju dziecięcym będzie stanowić wyjątkowy element wystroju, ale przede wszystkim pozwoli uporządkować ubranka i artykuły pierwszej potrzeby. Oferowane przez internetowy sklep meblowy melezych.pl drewniane bieliźniarki wykonane są z naturalnego drewna wysokiej jakości i pomalowane ekologicznymi farbami.

back to top