Szafy i Bieliźniarki

Jeżeli szukasz porządnej, i trwałej szafy do swojego domu to mamy dla Ciebie kilka propozycji. W każdym domu potrzebna jest pojemna i praktyczna szafa na odzież. Oferujemy solidne i eleganckiej szafy wykonanej z drewna sosnowegoSzafy białe sosnowe występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu niektóre z nich są idealne do małych wnętrz. Mamy w ofercie szafy dwudrzwiowe i szafy trzydrzwiowe. W naszej ofercie dostępne są także szafy z lustrem do sypialni. Nasze szafy drewniane idealnie nadają się jako garderoba w sypialni, szafa do przedpokoju na kurtki oraz na dziecięcą odzież. W naszym asortymencie występują białe szafy z lustrem, szafy białe z wieszakami i półkami. Każda z szaf dzięki swojej uniwersalności nadaję się do każdego wnętrza. Do szaf Belluno istnieje możliwość dokupienia półek dzięki czemu dostosujemy szafę do naszych potrzeb.

Sklep Meble Zych oferuje Państwu wspaniałe i funkcjonalne bieliźniarki sosnowe do sypialni i pokoju dziecięcego. Co to jest bieliźniarka z drewna? to nic innego jak pojemna, praktyczna komoda o większych gabarytach posiadająca szuflady i szafki lub jak kto woli zgrabna i pojemna szafa z drewniana. Komody drewniane z szufladami oraz szafkami idealnie nadają się do sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecka.
Bieliźniarki białe mają za zadanie pomieścić sporą ilość naszej bielizny a także tworzyć ozdobę sypialni. Praktyczne zastosowanie i funkcjonalność bieliźniarki docenimy np. gdy  jako komoda z szufladami i szafkami w  pokoju dziecięcym  będzie stanowić wyjatkowy element wystroju ale przede wszystkim pozwoli uporządkować  ubranka i artykuły pierwszej potrzeby. Oferowane przez internetowy sklep meblowy melezych.pl drewniane bieliźniarki wykonane są z naturalnego drewna wysokiej jakości i pomalowwane ekologicznymi farbami.

Wyświetl
na stronie
Obrazek Sypialnia Belluno Elegante Biała I %promocja

5 969,00 zł

6 286,00 zł

Obrazek Sypialnia Belluno Elegante Biała II %promocja

2 229,00 zł

2 347,00 zł

Obrazek Sypialnia Toskania Biała I %promocja

5 835,00 zł

6 145,00 zł

Obrazek Sypialnia Toskania Biała II %promocja

6 495,00 zł

6 835,00 zł

Obrazek Sypialnia Toskania Biała III %promocja

7 325,00 zł

7 715,00 zł

Obrazek Sypialnia Toskania Sosna Miodowa I %promocja

5 605,00 zł

5 905,00 zł

Obrazek Sypialnia Toskania Sosna Miodowa II %promocja

6 245,00 zł

6 575,00 zł

Obrazek Sypialnia Toskania Sosna Miodowa III %promocja

7 035,00 zł

7 405,00 zł

back to top