Szafy i Bieliźniarki

Jeżeli szukasz porządnej, i trwałej szafy do swojego domu to mamy dla Ciebie kilka propozycji. W każdym domu potrzebna jest pojemna i praktyczna szafa na odzież. Oferujemy solidne i eleganckiej szafy wykonanej z drewna sosnowegoSzafy białe sosnowe występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu niektóre z nich są idealne do małych wnętrz. Mamy w ofercie szafy dwudrzwiowe i szafy trzydrzwiowe. W naszej ofercie dostępne są także szafy z lustrem do sypialni. Nasze szafy drewniane idealnie nadają się jako garderoba w sypialni, szafa do przedpokoju na kurtki oraz na dziecięcą odzież. W naszym asortymencie występują białe szafy z lustrem, szafy białe z wieszakami i półkami. Każda z szaf dzięki swojej uniwersalności nadaję się do każdego wnętrza. Do szaf Belluno istnieje możliwość dokupienia półek dzięki czemu dostosujemy szafę do naszych potrzeb.

Sklep Meble Zych oferuje Państwu wspaniałe i funkcjonalne bieliźniarki sosnowe do sypialni i pokoju dziecięcego. Co to jest bieliźniarka z drewna? to nic innego jak pojemna, praktyczna komoda o większych gabarytach posiadająca szuflady i szafki lub jak kto woli zgrabna i pojemna szafa z drewniana. Komody drewniane z szufladami oraz szafkami idealnie nadają się do sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecka.
Bieliźniarki białe mają za zadanie pomieścić sporą ilość naszej bielizny a także tworzyć ozdobę sypialni. Praktyczne zastosowanie i funkcjonalność bieliźniarki docenimy np. gdy  jako komoda z szufladami i szafkami w  pokoju dziecięcym  będzie stanowić wyjatkowy element wystroju ale przede wszystkim pozwoli uporządkować  ubranka i artykuły pierwszej potrzeby. Oferowane przez internetowy sklep meblowy melezych.pl drewniane bieliźniarki wykonane są z naturalnego drewna wysokiej jakości i pomalowwane ekologicznymi farbami.

Wyświetl
na stronie
back to top