Szafy

Praktyczna i pojemna szafa do przepokoju

Jednym z obowiązkowych elementów wystroju każdego przedpokoju jest pakowna szafa. Szczególnie przydatna będzie szafa trzydrzwiowa lub nawet czterodrzwiowa z lustrem. Z łatwością pomieścisz w niej kurtki, płaszcze, swetry i inną odzież wszystkich domowników. Może się jednak zdarzyć, że ze względu na niewielki metraż przedpokoju nie będziesz mógł sobie pozwolić na taki mebel. W tej sytuacji szafa dwudrzwiowa będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. W zdecydowanej większości mieszkań przedpokój jest pomieszczeniem stosunkowo ciasnym i słabo oświetlonym. Warto zatem przemyśleć zakup białych mebli, które znacząco rozjaśnią wnętrze i optycznie je powiększą.

Drewniane szafy dwudrzwiowe, trzydrzwiowe i większe

W ofercie internetowego sklepu meblowego meblezych.pl znajdziesz szafy dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, a nawet czterodrzwiowe. Są wśród nich także warianty z lustrem. Pochodzące z kolekcji Belluno Elegante meble zostały wyprodukowane z naturalnego drewna sosny fińskiej. Drewno to jest niezwykle trwałym i szlachetnym materiałem. Dzięki temu możesz być pewien, że sosnowa szafa od polskiego producenta będzie Ci służyć przez lata. Meble zostały wyposażone w szuflady oparte na prowadnicach z systemem cichego domyku. Te zaś są gwarancją niebywałego komfortu użytkowania. Drzwi szaf zdobią subtelne frezy, które świadczą o prowansalskim charakterze mebli. Drewno zostało pokryte farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli. Jej krycie utrzymuje się na poziomie 85%. To zaś oznacza, że pod jej powłoką dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych i sęków.

Uniwersalny mebel do każdego wnętrza

Nie ulega wątpliwości, że szafa sosnowa sprawdzi się w przedpokoju. Jej wzornictwo jest jednak na tyle uniwersalne, że z powodzeniem zaaranżujesz przy jej pomocy sypialnię lub garderobę. Mebel doskonale komponuje się z pozostałymi bryłami z kolekcji Belluno Elegante. Możesz stworzyć harmonijne wnętrze w obrębie jednej kolekcji lub zestawić meble pochodzące z różnych serii, by stworzyć własne, niepowtarzalne wnętrze. Mieszaj style i łącz kolory. Ogranicza Cię tylko Twoja własna fantazja.

back to top