Toaletki

Sosnowa toaletka do sypialni lub garderoby Toaletka to nieoceniony mebel w sypialni lub garderobie każdej kobiety. Zaaranżujesz przy jej pomocy nie tylko praktyczną przestrzeń tylko dla siebie, idealną do urządzenia domowego SPA. Jej obecność nada też Twojemu wnętrzu uroku. Klasyczne wzornictwo i lekkie zdobienia sprawią, że będzie ona stanowić doskonałe dopełnienie szczególnie dla sypialni w stylu prowansalskim lub rustykalnym.


Drewniana toaletka z lustrem W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz toaletki z kolekcji Belluno Elegante. Dostępne są one w trzech wariantach kolorystycznych – śmietankowej bieli oraz bieli połączonej z blatem w odcieniu orzechowym lub dębowym. Pod blatem skrywa się praktyczna szufladka z frezowanym frontem. W zależności od wariantu kolorystycznego szuflada toaletki wyposażona jest w metalowe uchwyty w kolorze starego srebra lub złota. Istnieje możliwość dokupienia lustra Belluno Elegante, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o tym, by stworzyć harmonijną i stylową przestrzeń do pielęgnacji.


Polskie meble z litego drewna Toaletki Belluno Elegante powstają z litego drewna sosny fińskiej pochodzącego z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Powierzchnia pokryta jest farbą wodną, której krycie utrzymuje się na poziomie 85%. Dzieki temu unikatowa struktura drewna pozostaje pod jej powierzchnia lekko widoczna. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączamy niezbędne akcesoria montażowe oraz instrukcję. Istnieje także możliwość skorzystania z usługi montażu – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta celem ustalenia szczegółów.

back to top