ToskaniaCiepła i przytulna sypialnia w drewnie

Toskania to kolekcja mebli utrzymanych w stylu prowansalskim. Zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej, która gwarantuje ich odporność na uszkodzenia i trwałość. Urządzisz z nimi niezwykle przytulną, a przy tym wyrafinowaną sypialnię. Gustowne zdobienia oraz płynne linie przełamują masywność brył, tworząc wokół siebie aurę luksusu. Meble z kolekcji Toskania dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – biel, miodowa sosna oraz połączenie białych korpusów z blatami i wieńcami w odcieniu miodowej sosny. Niezależnie od wariantu kolorystycznego, meble zostały pomalowane ekologiczną farbą wodną o kryciu około 85%. Dzięki temu pod jej powłoką rysunek słoi drzewnych i sęków jest wyraźnie dostrzegalny. Dodatkowo, zastosowanie ekologicznych farb umożliwia drewnu oddychanie i zachodzenie naturalnych procesów starzenia się. Cechą rozpoznawczą kolekcji są ozdobne frezy, obecne na frontach mebli oraz ich blatach. Charakterystyczne są także metalowe uchwyty w kolorze starego złota, których kształt sprawia, że meble sprawdzą się także we wnętrzu w stylu rustykalnym.

Sosnowe meble do sypialni i garderoby

W kolekcji Toskania znajdziesz dwuosobowe łóżka w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych oraz pojemne bieliźniarki, komody i szafki nocne. Jednym słowem, wszystko, co niezbędne, aby urządzić przytulną sypialnię. Dostępne są także szafy dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, a nawet czterodrzwiowe; szafy z lustrem i bez. Wszystko po to, by stworzyć praktyczną garderobę.

Odpowiedzialna i zrównoważona produkcja

W meblezych.pl wierzymy, że jednym z najważniejszych zmartwień współczesnego świata są zachodzące zaskakująco szybko zmiany klimatyczne oraz zanieczyszczenie środowiska. Troska o naszą planetę leży nam na sercu, dlatego postanowiliśmy temu przeciwdziałać. Zwracamy szczególną uwagę na to, by materiał z którego korzystamy pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, do wykończenia naszych mebli wykorzystujemy ekologiczne farby. Możesz być zatem pewien, że wybierając polskie meble z naturalnego drewna jesteś eko.

Polecamy również inne meble z drewna sosnowego najwyższej jakości. Zapraszamy!

back to top