Wenecja ModernMinimalistyczne meble do sypialni

Proste kształty, naturalny surowiec, światło i minimalizm - to elementy charakteryzujące styl skandynawski. Seria Wenecja Modern to ekskluzywna kolekcja zaprojektowana w nowoczesny sposób. Proste, lekkie formy pełne harmonii i smaku oraz pozbawione zbędnych detali, są idealne do nowoczesnego wnętrza. Meble wykonane są z litego drewna, naturalnego surowca, który podkreśla ich uniwersalny charakter. Meble drewniane Wenecja umożliwiają zaaranżowanie nastrojowej sypialni. Kolekcja powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie jakość i naturalne drewno. Śnieżnobiałe meble fantastycznie współgrają z kolorowymi ścianami. Ich uniwersalność daje nam szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o dodatki. Można w każdej chwili zmieniać kolory wnętrza, a meble za każdym razem będą wyglądały niezwykle szykownie.

Skandynawska sypialnia w bieli

W skład kolekcji wchodzą meble, które stanowią zestaw obowiązkowy w każdej sypialni. Znajdziesz w niej zatem praktyczną i pojemną komodę z szufladami, w której poukładasz swoją bieliznę i odzież. Dzięki prowadnicy rolkowej szuflady poruszają się lekko i płynnie. Dostępne są także drewniane łóżka dwuosobowe w dwóch rozmiarach, byś mógł dobrać mebel odpowiedni do metrażu Twojej sypialni. Do łóżka Wenecja Modern dopasujesz niewielki nakastlik, w którym schowasz drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Śnieżna biel, którą w całości pokryliśmy nasze meble, doskonale komponuje się z minimalistycznymi uchwytami w kolorze srebra. Proste uchwyty, pozbawione nadmiernych zdobień, podkreślają skandynawski charakter kolekcji.

Naturalny materiał w trosce o środowisko

Tworząc nasze meble zwracamy uwagę nie tylko na to, by cieszyły oko, ale również kierujemy się troską o środowisko. Wierzymy, że we współczesnym świecie, odpowiedzialna konsumpcja jest niezwykle ważna. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do tego, by materiał, z którego korzystamy pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Oprócz tego, do wykończenia naszych mebli korzystamy z ekologicznych farb. Wybierając polskie meble z naturalnego drewna możesz być spokojny – pozostajesz w zgodzie z naturą i nie szkodzisz środowisku.

Obrazek Komoda sosnowa biała Wenecja Modern SUPER OKAZJA

719,00 zł

949,00 zł

Obrazek Łóżko  sosnowe białe 180 Wenecja Modern SUPER OKAZJA
Obrazek Łóżko sosnowe białe 160 Wenecja Modern SUPER OKAZJA

1 019,00 zł

1 099,00 zł

Obrazek Szafka nocna biała Wenecja Modern SUPER OKAZJA

269,00 zł

349,00 zł

szafa do sypialni 3d SUPER OKAZJA
back to top