Wenecja ModernMinimalistyczne meble do sypialni

Proste kształty, naturalny surowiec, światło i minimalizm - to elementy charakteryzujące styl skandynawski. Seria Wenecja Modern to ekskluzywna kolekcja zaprojektowana w nowoczesny sposób. Proste, lekkie formy pełne harmonii i smaku oraz pozbawione zbędnych detali, są idealne do nowoczesnego wnętrza. Meble wykonane są z litego drewna, naturalnego surowca, który podkreśla ich uniwersalny charakter. Meble drewniane Wenecja umożliwiają zaaranżowanie nastrojowej sypialni. Kolekcja powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie jakość i naturalne drewno. Śnieżnobiałe meble fantastycznie współgrają z kolorowymi ścianami. Ich uniwersalność daje nam szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o dodatki. Można w każdej chwili zmieniać kolory wnętrza, a meble za każdym razem będą wyglądały niezwykle szykownie.

Skandynawska sypialnia w bieli

W skład kolekcji wchodzą meble, które stanowią zestaw obowiązkowy w każdej sypialni. Znajdziesz w niej zatem praktyczną i pojemną komodę z szufladami, w której poukładasz swoją bieliznę i odzież. Dzięki prowadnicy rolkowej szuflady poruszają się lekko i płynnie. Dostępne są także drewniane łóżka dwuosobowe w dwóch rozmiarach, byś mógł dobrać mebel odpowiedni do metrażu Twojej sypialni. Do łóżka Wenecja Modern dopasujesz niewielki nakastlik, w którym schowasz drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Śnieżna biel, którą w całości pokryliśmy nasze meble, doskonale komponuje się z minimalistycznymi uchwytami w kolorze srebra. Proste uchwyty, pozbawione nadmiernych zdobień, podkreślają skandynawski charakter kolekcji.

Naturalny materiał w trosce o środowisko

Tworząc nasze meble zwracamy uwagę nie tylko na to, by cieszyły oko, ale również kierujemy się troską o środowisko. Wierzymy, że we współczesnym świecie, odpowiedzialna konsumpcja jest niezwykle ważna. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do tego, by materiał, z którego korzystamy pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Oprócz tego, do wykończenia naszych mebli korzystamy z ekologicznych farb. Wybierając polskie meble z naturalnego drewna możesz być spokojny – pozostajesz w zgodzie z naturą i nie szkodzisz środowisku.

back to top