Wieszaki

Obowiązkowy mebel do przedpokoju

Przedpokój to miejsce, w którym zarówno Ty jak i odwiedzający Cię goście zostawiacie kurtki i płaszcze. Nie może w nim zatem zabraknąć funkcjonalnego wieszaka, który pozwoli Ci utrzymać okrycia wierzchnie w ładzie. Przedpokój jest także ostatnim miejscem, które mijasz wychodząc z domu. Warto zatem, aby wieszak był wyposażony w lustro, w którym będziesz mógł ocenić stylizację lub poprawić fryzurę. Często się zdarza, że pomieszczenie to jest stosunkowo ciasne i słabo oświetlone. Przemyśl więc zakup białych mebli do przedpokoju – dzięki nim rozjaśnisz wnętrze i optycznie je powiększysz. Wieszaki na ubrania, które spełnią wszystkie powyższe kryteria znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Białe wieszaki do przedpokoju

W asortymencie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz funkcjonalne wieszaki do przedpokoju, wieszaki podwójne, a także praktyczne połączenie – wieszak z lustrem. Wszystkie te warianty zostały wykonane z naturalnego drewna sosny fińskiej. Wybór tego materiału jest gwarancją trwałości i odporności mebla na uszkodzenia. Pokryte są farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli, której krycie utrzymuje się na poziomie 85%. Dzięki temu pod jej powłoką dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych i sęków. Ich obecność sprawia natomiast, że każdy mebel zyskuje wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Unikatowa struktura drewna gwarantuje, że nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy.

Naturalny materiał w trosce o środowisko

Postępujące zmiany klimatyczne oraz zanieczyszczenie środowiska to jeden z poważniejszych problemów współczesnego świata. Nie chcemy się do nich przyczyniać, ponieważ dobro naszej planety jest dla nas bardzo ważne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywany przez nas materiał pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Ponadto nasze meble malujemy ekologicznymi farbami, które umożliwiają oddychanie drewna i swobodne zachodzenie procesów starzenia się. Te zaś są zjawiskiem zupełnie naturalnym i podkreślają szlachetny charakter mebli. Decydując się na zakup polskich mebli z litego drewna masz więc pewność, że jesteś eko.

panel z lustrem SUPER OKAZJA
Obrazek Wieszak podwójny do przedpokoju SUPER OKAZJA

749,00 zł

799,00 zł

back to top