Witryna biała 1.1 Orvietto

Online support
24/7
PLOR02B
Numer katalogowy producenta:  PLOR02B
Cena:
1 199,00 zł
959,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR02B
Numer katalogowy producenta:  PLOR02B

Witryna 1.1 Orvietto - biała witryna do salonu.

Na pewno szukasz dogodnego miejsca na swoje ulubione drobiazgi, książki czy też bibeloty. Chciałbyś wyeksponować ważne dla Ciebie rzeczy, a jednocześnie mieć wygodny dostęp do codziennie używanych przedmiotów. Szukasz więc witryny, która połączyłaby te dwie funkcjonalności w jedno oraz pragniesz, by mebel nie stracił na swojej atrakcyjności. Z myślą o połączeniu elegancji z komfortem stworzyliśmy tę witrynę.


Zobacz detale
 
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Biały

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
65 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
185 cm

Przeszklenie:
Przyciemniane

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecyOPIS PRODUKTU
 
Elementy reprezentacyjne witryny, takie jak fronty, nogi oraz górny wieniec zostały wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Mebel posiada charakterystyczne dla całej kolekcji frezowania górnego gzymsu, które nadają wyjątkowego charakteru bryły. Przeszklenia wykonane są z przyciemnianego, przeźroczystego szkła. Nogi z naturalnego drewna sosnowego wpisują się w aktualne europejskie trendy meblarskie, są gustownym wykończeniem całej bryły. Materiał użyty do wykonania poszczególnych detali został pieczołowicie wyselekcjonowany i poddany precyzyjnej obróbce. Dzięki czemu możemy śmiało przekazać wysokiej klasy mebel w Państwa ręce.

 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top