Witryna biała z szarym blatem 1.1 Orvietto

Cena:
1 199,00 zł
769,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
65cm
Wysokość:
185cm
Głębokość:
44cm
SKU:
PLOR02B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR02B/P

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna 1.1 Orvietto - biała witryna do salonu z szarym blatem.

Jeśli szukasz właściwego miejsca na swoje drobiazgi, ulubione książki czy też bibeloty. Pragniesz pokazać ważne dla Ciebie rzeczy, jednocześnie chcesz mieć wygodny dostęp do przedmiotów codziennego użytku. Szukasz takiej witryny, która połączyłaby te dwie właściwości w jedno oraz chcesz, aby mebel nie tracił walorów estetycznych. Z myślą o takim połączeniu stworzyliśmy właśni tę witrynę.

FREZOWANY BLAT - wykończeniem blatu w witrynie jest delikatny frez.

SZYBA PRZYCIEMNIANA - lekko przyciemniana szyba pod którą można zaprezentować swoje rzeczy dekoracyjne, wazony, kieliszki lub inne szkło.

CICHY DOMYK - zapomnij o trzaskaniu drzwiczkami. Witryna biała wyposażona została o zawiasy z hamulcami delikatnie domykające drzwi witrynki.

NATURALNE DREWNO - drewniana zewnętrzna część witryny oraz wspaniały efekt szczotkowanego, szarego blatu idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.

FREZOWANE NÓŻKI - finezyjne nóżki witryny dodają jej lekkości i wytworności.

Fronty, nogi oraz górny gzyms wykonane zostały z wysokiej jakości drewna sosnowego. Witryna posiada liczne frezowania górnego gzymsu charakterystyczne dla kolekcji Orvietto, które nadają wyjątkowy charakter mebla. Blat, który jest niewątpliwie wielkim atutem kolekcji, został wykonany ze szczotkowanej i malowanej na popielaty kolor sosny. Jej struktura wyraźnie wyczuwalna jest pod palcami. Oprócz wizualnych aspektów mebla można także poczuć pierwotność zastosowanych w nim materiałów. Przeszklenia wykonano z delikatnie przyciemnianego, ale nadal przejrzystego szkła. Nogi z naturalnego drewna sosnowego to element, który zakorzenił się w kulturze europejskiej wieki temu i cieszą oko aż do dziś. Są fantastycznym wykończeniem całej bryły. Drewno użyte do wykonania poszczególnych detali zostało precyzyjnie wyselekcjonowane i poddane obróbce.


 
witryna biała sosnowa

Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

drewniane witryny

Kolekcja:
Orvietto
Materiał:
Sosna + płyta wiórowa strukturyzowana
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
65cm
Wysokość:
185cm
Głębokość:
44cm
Uchwyt:
Metal
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Przeszklenie:
Przyciemniane
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top