Witryna biała z szarym blatem 1.1 Orvietto

Online support
24/7
PLOR02B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR02B/P
Cena:
1 199,00 zł
959,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR02B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR02B/P

Witryna 1.1 Orvietto - biała witryna do salonu z szarym blatem.

Jeśli szukasz właściwego miejsca na swoje drobiazgi, ulubione książki czy też bibeloty. Pragniesz pokazać ważne dla Ciebie rzeczy, jednocześnie chcesz mieć wygodny dostęp do przedmiotów codziennego użytku. Szukasz takiej witryny, która połączyłaby te dwie właściwości w jedno oraz chcesz, aby mebel nie tracił walorów estetycznych. Z myślą o takim połączeniu stworzyliśmy właśni tę witrynę.


Zobacz detale
 
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Popiel

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
65 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
185 cm

Przeszklenie:
Przyciemniane

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecyOPIS PRODUKTU
 
Fronty, nogi oraz górny gzyms wykonane zostały z wysokiej jakości drewna sosnowego. Witryna posiada liczne frezowania górnego gzymsu charakterystyczne dla kolekcji Orvietto, które nadają wyjątkowy charakter mebla. Blat, który jest niewątpliwie wielkim atutem kolekcji, został wykonany ze szczotkowanej i malowanej na popielaty kolor sosny. Jej struktura wyraźnie wyczuwalna jest pod palcami. Oprócz wizualnych aspektów mebla można także poczuć pierwotność zastosowanych w nim materiałów. Przeszklenia wykonano z delikatnie przyciemnianego, ale nadal przejrzystego szkła. Nogi z naturalnego drewna sosnowego to element, który zakorzenił się w kulturze europejskiej wieki temu i cieszą oko aż do dziś. Są fantastycznym wykończeniem całej bryły. Drewno użyte do wykonania poszczególnych detali zostało precyzyjnie wyselekcjonowane i poddane obróbce.
 
 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top