Witryna biała z szarym blatem 2.0 Orvietto

Cena:
1 399,00 zł
899,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
107cm
Wysokość:
150cm
Głębokość:
44cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PLOR16B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR16B/P

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna 2.0 Orvietto - biała witryna do salonu z szarym blatem.

Lubisz meble utrzymane w minimalistycznej stylistyce? Nie chcesz, aby Twoje wnętrze było przytłaczające? Witryna 2.0 z kolekcji Orvietto to właśnie to, czego szukasz. Jest niższa od swojej pełnowymiarowej siostry witryny 1.1 i posiada dwoje otwieranych drzwi wraz z przeszkleniem. Jest to mebel przeznaczony do eksponowania naszych drobiazgów oraz bibelotów. Zarówno sprzyja przechowywania rzeczy codziennego użytku, do których pragniemy mieć łatwy dostęp.

FREZOWANY BLAT - zaakcentowany delikatnym frezem blat w połączeniu z nowoczesną metodą szczotkowania wyśmienicie wpasuje się w nowoczesny salon.

PRZYCIEMNIANA SZYBA- witryna do nowoczesnych wnętrz musi mieć miejsce na wyeksponowanie szkła i innych rzeczy dekoracyjnych. U nas lekko skryte za przyciemnianą szybą.

CICHY DOMYK - w witrynie białej z popielatym blatem do salonu zastosowano zawiasy z hamulcem zapobiegające trzaskaniu drzwi.

NATURALNE DREWNO - całość witryny za wyjątkiem wewnętrznych elementów został wykonany z drewna sosnowego i pokryty wodnymi farbami.

FREZOWANE NÓŻKI - starannie wykonane łukowate i frezowane nóżki połączone tworzą całość witryny.

Za przeszkleniem umieść ulubione przez Ciebie bibeloty, zastawy stołowe, poniżej przechowasz potrzebne często rzeczy. Pionowe listwy, nadają bryle niebanalnej lekkości i odciążają kompozycyjnie całą witrynę. Dzięki temu nie sprawia wrażenia przytłaczającej. Fronty, nogi oraz blat wykonane są z drewna sosnowego. Szczotkowany, pomalowany na kolor popielaty blat posiada charakterystyczną fakturę wydobytą z drewna, ujawniając piękny rysunek słoi. Specjalna obróbka drewna pozwala także ukazać przebijający się przez warstwę wodnej ekologicznej farby kolor drewna.

 witryna biała

Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

witryna z drewna

Kolekcja:
Orvietto
Materiał:
Sosna + płyta wiórowa strukturyzowana
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
107cm
Wysokość:
150cm
Uchwyt:
Metal
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Przeszklenie:
Przyciemniane
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy
Głębokość:
44cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top