Witryna biała z szarym blatem 2.0 Orvietto

Online support
24/7
PLOR16B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR16B/P
Cena:
1 399,00 zł
1 119,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR16B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR16B/P

Witryna 2.0 Orvietto - biała witryna do salonu z szarym blatem.

Lubisz meble utrzymane w minimalistycznej stylistyce? Nie chcesz, aby Twoje wnętrze było przytłaczające? Witryna 2.0 z kolekcji Orvietto to właśnie to, czego szukasz. Jest niższa od swojej pełnowymiarowej siostry witryny 1.1 i posiada dwoje otwieranych drzwi wraz z przeszkleniem. Jest to mebel przeznaczony do eksponowania naszych drobiazgów oraz bibelotów. Zarówno sprzyja przechowywania rzeczy codziennego użytku, do których pragniemy mieć łatwy dostęp.


Zobacz detale
 
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Popiel

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
107 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
150 cm

Przeszklenie:
Przyciemniane

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecyOPIS PRODUKTU
 
Za przeszkleniem umieść ulubione przez Ciebie bibeloty, zastawy stołowe, poniżej przechowasz potrzebne często rzeczy. Pionowe listwy, nadają bryle niebanalnej lekkości i odciążają kompozycyjnie całą witrynę. Dzięki temu nie sprawia wrażenia przytłaczającej. Fronty, nogi oraz blat wykonane są z drewna sosnowego. Szczotkowany, pomalowany na kolor popielaty blat posiada charakterystyczną fakturę wydobytą z drewna, ujawniając piękny rysunek słoi. Specjalna obróbka drewna pozwala także ukazać przebijający się przez warstwę wodnej ekologicznej farby kolor drewna.

 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top