Witryna 2.1 Loretto

Cena:
1 099,00 zł
829,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+240,00 zł]

Szerokość:
73cm
Wysokość:
170cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PLLOR12

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Zaletą tego niewielkiego kredensu jest to, że prawie wszędzie znajdziemy mu miejsce i zawsze może okazać się bardzo przydatny. Zarówno w salonie, jak i w jadalni, dużym pokoju czy w kuchni – to mebel uniwersalny. Wykonany jest z drewna, pomalowany za pomocą specjalnych farb na biało, z truflową górą. Połączenie kolorystyczne jest delikatne i subtelne, dzięki czemu świetnie nadaje się do jasnych wnętrz. Natomiast wykorzystane do procesu malowania farby, to jednocześnie profesjonalne specyfiki, które pozwalają drewnu swobodnie oddychać – będzie więc starzeć się naturalnie i szlachetnie.

Ten niewielki kredens okazuje się bardzo praktycznym meblem. Może pełnić zarówno funkcje komody jak i witryny. Biały kredens z serii Loretto posiada pojemną szafkę, przestronną szufladę, oraz sporo miejsca za przeszklonymi drzwiczkami. Możemy więc znaleźć w nim miejsce na wiele różnorodnych przedmiotów, które zawsze warto mieć pod ręką w salonie, kuchni lub jadalni. Zastawa czy zdjęcia będą świetnie prezentować się z przeszklonymi drzwiczkami.

Cała seria Loretto, włącznie z białym kredensem, została zaprojektowana tak, aby świetnie ze sobą współgrać. Każdy mebel pasuje do siebie stylistyką, wykrojem i kolorem. Są idealnym połączeniem, szczególnie w salonie. Kredens z serii Loretto jest jednak uniwersalnym meblem. Ze względu na swój klasyczny i minimalistyczny wygląd oraz niewielkie rozmiary, można łączyć go z innymi meblami, lub umieszczać w innych pomieszczeniach – jak jadalnia czy kuchnia. A dzięki prostej budowie i ładnym wykończeniom, będzie prezentował się świetnie w prawie każdym wnętrzu.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych lub wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Kredens najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Kredens zostanie wysłana w paczkach, wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

Kolekcja:
Loretto
Krycie:
85%
Materiał:
Sosna + Płyta meblowa
Kolor:
Biały
Szerokość:
73cm
Wysokość:
170cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top