Komoda, witrynka 2d/6s biała Costa

Online support
24/7
MMCOS022
Numer katalogowy producenta:  MMCOS022
Cena:
2 200,00 zł
1 760,00 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
MMCOS022
Numer katalogowy producenta:  MMCOS022

Komoda, witrynka sosnowa 2d/6s biała. Rustykalna komoda do salonu.

Marzysz o komodzie, witrynce która jest nie tylko piękna elegancka ale również funkcjonalna i trwała? Idealnym rozwiązaniem jest komoda sosnowa Costa, która zachwyca swoim wyglądem, będąc przy tym niezwykle praktyczną. Jej wyjątkowy charakter układ szufladek i półek sprawia, że jest ona stylową ozdobą każdego wnętrza.

Dane techniczne

Seria:
Costa

Kolor:
Biały

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
144 cm

Głębokość:
45cm

Wysokość:
152.2cm

Grubość boków i frontów:
1,6 cm

Prowadnica:
kulkowa

Grubość blatu:

2,5 cm

Uchwyt:
metalowy

Komoda sosnowa Costa została zaprojektowana tak aby spełnić wszystkie oczekiwania związane z wyborem mebli. Nie da się zauważyć, że można ją postawić w salonie, kuchni czy sypialni.
Wysoka funkcjonalność komody białej wiąże się z sześcioma szufladami wyposażonymi w system cichego domyku, co sprawia, iż wysuwanie i wsuwanie ich odbywa się cicho i płynnie. Biała komoda posiada także dwa skrzydła z drzwiami w części oszklonymi, za którymi znajdują się trzy półki. Takie rozwiązanie powoduje, iż mebel jest pojemny, a jego układ sprzyja uporządkowaniu trzymanych w nim przedmiotów. Komoda z szufladkami na środku posiada dwie półeczki na najbardziej potrzebne przedmioty aby były one zawsze pod ręką. Można również wyeksponować na nich piękne szło czy pamiątki.

Blat w kolorze ciepłej szarości, szczotkowany — barwa blatu poprzez przecierki wydobywające zarówno strukturę, jak i kolor drewna charakteryzuje się ciepłym odcieniem szarości. Właściwy kolor blatu widoczny jest na zdjęciach produktu.


Komoda do salonu przyozdobiona jest charakterystycznie dla serii Costa wykonanej w stylu rustykalnym. Biel razem z blatem w kolorze szarym tworzy przepiękne połączenie. Te elementy dodają meblowi charakteru. Drewniana komoda ozdobiona jest frezami oraz mosiężnymi uchwytami. Mebel subtelnie przyozdabia zarówno ciemne jak i jasne wnętrza. Komoda z serii Costa to rewelacyjny wybór do każdego typu pomieszczenia.
Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów komoda drewniana podlega naturalnemu procesowi starzenia a słoje i sęki mogą stać się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów- mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania ich w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top