Witryna 4D Loretto

Cena:
1 349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+290,00 zł]

Szerokość:
125cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PLLOR16

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Biały kredens z serii Loretto idealnie dopasowuje się do takich przestrzeni jak jadalnia, duży pokój, przedpokój czy salon. Połączenie koloru białego z truflowym, czyni z kredensu wyposażenie eleganckie i uniwersalne, które wspaniale odnajduje się w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Kredens został wykonany z wysokiej jakości drewna i wypełnienia z płyty. Pomalowany za pomocą specjalnych farb, które zapewniają drewnu swobodne oddychanie – zostaje więc odporny na negatywne starzenie, zachowa natomiast swój wyjątkowy, intensywny kolor.

Kredens to praktycznie wyposażenie każdego salonu. Jest bardzo przydatny, ponieważ możemy przechowywać w nim dużą ilość przedmiotów, które nie będą się kurzyć. Posiada cztery bardzo pojemne szafki. Dwie za pełnymi drzwiczkami, pozostałe dwie przeszklone. W zakrytych możemy trzymać np. dokumenty czy przybory do szycia, a w przeszkolonych – takie przedmioty jak rodzinne zdjęcia czy zastawa. Kredens to także przestronny blat w pięknym, truflowym kolorze, na którym można umieścić jeszcze wiele przedmiotów wartych wyeksponowania.

Wyjątkowy charakter kredensu bierze się z płynnych wykończeń, delikatnych ozdób, prostego kształtu i dużej masywności. Wraz z połączeniu z białym i truflowym kolorem, kredens prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Został zaprojektowany tak, aby idealnie komponować się w salonie z innymi meblami z serii Loretto, jednak jest meblem na tyle ciekawym i uniwersalnym, że bez problemu można łączyć go także z innymi zestawami mebli.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych, ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Kredens najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Kredens zostanie wysłany w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

Kolekcja:
Loretto
Krycie:
85%
Materiał:
Sosna + Płyta meblowa
Kolor:
Biały
Szerokość:
125cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top