Witryna biała 2.2.3 Belluno Elegante

Cena:
2 049,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+360,00 zł]

Szerokość:
130cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL016B
Numer katalogowy producenta:  PL016B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Duża witryna sosnowa biała 2.2.3 Belluno Elegante - białe meble do salonu i jadalni.

Nie masz gdzie godnie wyeksponować swojej kolekcji pięknych przedmiotów? A może po prostu lubisz, gdy mebel oferuje Ci jednocześnie prywatność związaną z pełnymi szafkami oraz możliwość pochwalenia się pamiątkami? Witryna z sosny skandynawskiej 2.2.3. Belluno Elegante stanowi odpowiedź na Twoje myśli. Wyjątkowa, stylowa i wpisująca się w ponadczasowe piękno witryna spełni Twoje najskrytsze oczekiwania. Wykonana z naturalnych materiałów, gustowna, praktyczna i pojemna – ona ma wszystko to, czego naprawdę potrzebujesz!
białe meble sosnowe do salonu Belluno

ZDOBIONY WIENIEC - gruba korona na 5 cm została wykonana z litego drewna sosny fińskiej, która swoim rustykalnym stylem wprowadza naturę i prostotę w naszym domu.

METALOWE UCHWYTY - przecierane metalowe gałki w kolorze starego srebra dodane w drewnianej komodzie z szufladami wprowadza bardzo ozdobną aranżację wnętrza.

FREZOWANIA - jednym z wielu atutów białej komody z drewna są pionowe frezy nadające uroku, ale nie zaburzając jedności.

OZDOBNY COKÓŁ - drewniana dolna listwa znajdująca się w sosnowej witrynie nadaje jej lekkości i uroczego końcowego efektu.

Drewniana witryna 2.2.3 to odpowiedź na Twoje oczekiwania. Zostały w niej połączone najważniejsze kwestie związane z meblami: wyjątkowy design, klasyczne piękno oraz wysoka funkcjonalność oraz solidność.

Biała witryna podzielona jest na kilka elementów. Są to dwa duże skrzydła, częściowo oszklone i wyposażone w efektowne szprosy, częściowo pełne, składające się z pięknych rzeźbionych drzwi. Harmonijny układ mebla zapewnia nie tylko efekt estetyczny, ale i praktyczny – położone na nim przedmioty można ustawić w odpowiednim względem siebie porządku. Na środkową część składają się dwie półki oraz trzy szuflady na drobiazgi. Mebel posiada pięć gałek w kolorze srebrnym, dodającym całości subtelnego rysu. Drewniana witryna jest pojemnym meblem, dzięki czemu pomieści wiele Twoich rzeczy. Została pokryta białą farbą w odcieniu ciepłej bieli RAL9010.

witryna prowansalska

Aby nadać meblowi elegancki wygląd, zadbano o detale w postaci blatu (ma ok. 5 cm), charakterystycznych dla mebli z kolekcji Belluno Elegante frezów na drzwiczkach oraz szprosy na oszklonej części witryny. Biała witrynka wykonana jest w całości z drewna sosnowego. Aby zaoferować najwyższą jakość, wykorzystano skandynawską sosnę z sękami. Zostało ono na zewnątrz oraz w środku pokryte kolorem białym w ciepłym odcieniu i uzupełnione o srebrne dodatki w postaci gałek.

Dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania, drewnianą witrynę wyposażono w nowoczesne prowadnice Quadro, znane także pod nazwą systemu cichego domyku. Sprawia to, iż szuflady nie trzaskają, a korzystanie z nich sprawia czystą przyjemność. Dodatkowo, są one trwałe. Grube blaty oraz najwyższej jakości szkło dopełniają solidnego wykończenia białej witryny.
Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

biała witryna

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top