Witryna biała/dąb 2.2.3 Belluno Elegante

Cena:
2 049,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
130cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL016B/D
Numer katalogowy producenta:  PL016B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna biała prowansalska z drewna Belluno Elegante 2.2.3 z blatem dąb


Większość z nas posiada sporo różnych przedmiotów i nie zawsze mamy miejsce w szafach żeby gdzieś je włożyć . Zmusza nas to do upychania, przekładnia w skutek czego przedmioty się niszczą. Nie możemy obiecać, że znajdziemy miejsce na wszystkie wasze drobiazgi. Ale możemy obiecać, że elegancka drewniana witryna prowansalska z kolekcji Belluno Elegante spełni wasze oczekiwania w wielu kwestiach.

ZDOBIONY WIENIEC- elegancki blat pogrubiany stylową ramą, sosnowy w kolorze złotego dębu. Witryna w stylu prowansalskim.

METALOWE UCHWYTY- niewielkie metalowe gałki w starym złocie dobrze współgrają z dębowym blatem i ciepłym odcieniem bieli witryny.

FREZOWANIA - kredens biały na frontach szuflad oraz drzwiach posiada zdobienia w formie licznych frezów i rzeźbień.

OZDOBNY COKÓŁ- całość eleganckiej witryny podkreśla łukowaty cokół.

Witryna drewniana z kolekcji Belluno Elegante została bardzo solidnie wykonana. Zapewnia nam to najlepszej jakości drewno sosny fińskiej odpornej na uszkodzenia. Biała witryna jest bardzo przestronna i praktyczna . Posiada ona dwa skrzydła częściowo oszklone co oznacza ze można wyeksponować rzeczy najbardziej przez państwa cenione. Każda strona posiada po cztery obszerne półki. Spokojnie pomieszczą one większość rzeczy . Środka witryny sosnowej nie wyobrażam sobie inaczej. Od góry dwie półki stworzone do umieszczenia jakiegoś ozdobnego szkła, pamiątek oraz trzy przestrzenne szuflady. Mebel posiada funkcjonalny blat w kolorze dębu o grubości 5 cm. Miejsce do zaprezentowania najlepszych rzeczy.

Prócz praktyczności, wielkości mebla zwracamy również uwagę na jego wygląd. Otóż witryna wykonana jest w całości z sosny fińskiej pomalowanej farbami na bazie wodnej krytej w 85%. Oznacza to, że farba nie ma szkodliwego wpływu dla człowieka i środowisko i dodatkowo podkreślą piękną strukturę drewna. Witryna z drewna została idealnie wykończona frezami a na oszklonych drzwiczkach można zauważyć eleganckie szprosy. Ozdobą są gałki w kolorze starego złota. Nadają całości subtelnego wyglądu . Góra witryny do salonu, jadalni została stworzona na bazie kontrastu. Blat w kolorze dębu o grubości 5 cm bardzo dobrze komponuję się z ciepłą bielą drewnianej witryny. Prowansalski styl sprawia, że witryna prezentuje się genialnie w każdym typie pomieszczenia.

kredens biały sosnowy 


Decydując się na zakup mebli z drewna proszę pamiętać o właściwym użytkowaniu oraz właściwościach drewna. Zaleca się trzymanie mebli z dala od urządzeń cieplnych i mocnego nasłonecznienia. Przecierać miękką, wilgotną ściereczką bez używania detergentów. Z upływem czasu meble mogą się odbawiać w miejscach sęcznych zgodnie z ich naturą.

szeroka witryna

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top