Witryna biały-orzech 2.2.3 Belluno Elegante

Cena:
2 049,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+360,00 zł]

Szerokość:
130cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL016B/O
Numer katalogowy producenta:  PL016B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Duża witryna sosnowa biały orzech 2.2.3 Belluno Elegante - białe meble do salonu i jadalni.


Witryna 2.2.3 z kolekcji Belluno Elegante to wyśmienite połączenie komody, regału oraz witryny. Pozwala zarówno na wyeksponowanie swoich ulubionych przedmiotów, zastawy stołowej czy bibelotów, oraz umożliwia schowanie często używanych rzeczy przed wzrokiem gości, takich jak dodatkowe sztućce czy codzienne talerze. W szufladach umieścisz ozdobne ręcźzniczki, serwety, świeczki. Jeśli szukasz najwygodniejszego w codziennym użytkowaniu mebla to właśnie go znalazłeś.
białe meble sosnowe do salonu Belluno

ZDOBIONY WIENIEC - sosnowy blat witryny w kolorze ciemnego orzecha został zwieńczony grubą, frezowaną ramą, która wspaniale prezentuje się w połączeniu z ciepłą bielą witryny sosnowej.

METALOWE UCHWYTY- delikatne gałki w kolorze starego przecieranego złota mocno podkreślają elegancję tej wspaniałej drewnianej witryny.

FREZOWANIA- każdy element białej witryny do salonu lub jadalni posiada frezy, zdobienia i wykończenia chatakterystyczne dla stylu prowansalskiego i serii Belluno Elegante.

OZDOBNY COKÓŁ- zwieńczeniem całości jest dolny cokół witryny. Lekka fala nadaje jej nie tylko charakteru, ale także lekkości.

Witryna wykonana jest z drewna sosny fińskiej, jednego z najlepszych materiałów meblarskich. Przy niewielkiej wadze, posiada sporą wytrzymałość, twardość i odporność na deformację. Posiada wygodne szuflady z systemem cichego domyku. W podobny system można wyposażyć dodatkowo także drzwiczki. Będą one automatycznie przyciągane do pozycji zamkniętej, unikając trzaśnięcia. Półki posiadają możliwość regulacji wysokości podwieszenia. Dzięki czemu możesz przechowywać na nich wysokie przedmioty. Całość zamyka piękny, bogato zdobiony licznymi frezami gzyms w kolorze orzecha oraz podstawa o falistym kształcie, oraz dopełniają uchwyty w kolorze starego złota. Mebel jest symetryczny, nadaje mu to wizualnego oddechu i spokoju.

 

Dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania, drewnianą witrynę wyposażono w nowoczesne prowadnice Quadro, znane także pod nazwą systemu cichego domyku. Sprawia to, iż szuflady nie trzaskają, a korzystanie z nich sprawia czystą przyjemność. Dodatkowo, są one trwałe. Grube blaty oraz najwyższej jakości szkło dopełniają solidnego wykończenia witryny w odcieniu ciepłej bieli.
Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby.

 

witryna biała z ciemnym blatem

Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

witryna biała

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top