Witryna dębowa Foresto 1.4 Prawa

Cena:
2 099,00 zł
1 549,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
67cm
Wysokość:
197cm
Głębokość:
47cm
SKU:
DDFOR004P
Numer katalogowy producenta:  DDFOR004P

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna Foresto 1.4 Prawa

Witryna Foresto to doskonała alternatywa dla osób ceniących w meblach możliwość wyeksponowania swoich ulubionych przedmiotów. Bibeloty, zastawy stołowe czy też przedmioty, do których mamy sentyment, znajdą swoje miejsce za wysokimi dębowymi drzwiczkami z przeszkleniem.

DĘBOWE FRONTY - fronty witryny zostały wykonane z dziekiego drewna dębowego. Naturalne żłobienia, sęki i ubytki dębu zostały zachowane dla podkreślenie tego pieknego surowca.

SZKLANE PÓŁKI - aby móc wyeksponować piękne przedmioty, wykonaliśmy dla Państwa szklane półki które dodatkowo zostały wyposażone w podświetlenie LED.

SATYNOWANE UCHWYTY- podłużne, satynowane uchwyty idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

CICHY DOMYK - drzwi witryny oraz szuflady wyposażyliśmy w wspaniały cichy domyk. Prowadnice w szufladach są renomowanej firmy Hettich.

DĘBOWE NÓŻKI - solidne grube nóżki z litego dębu.

Całość witrynki opiera się na dębowych nóżkach i solidnej konstrukcji. Dzięki oświetleniu LED-owym oraz szklanym półką wewnątrz, pomoże nam wyeksponować to, czym chcemy się pochwalić przed rodziną. Cztery pojemne szuflady zaspokoją Twoje potrzeby na schowanie tego, co nie musi być ukazane. Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube postarzane fronty. Wykonane z klejonki dębowej, poddane olejowaniu oraz woskowaniu. Witryna posiada naturalne słoje, ubytki i żłobienia nadają one jej indywidualności.

Witryna będzie nam służyła przez wiele lat. Korpus został wykonany z płyty i pokryty fornirem pomalowanym na czysty, biały kolor. Frontyi dębowe oraz nóżko pokryto naturalnymi olejami na bazie żywicznej i zawoskowano, dzięki czemu pozwalają drewnu dobrze oddychać, jak i starzeć się powoli i naturalnie.

Meble sprzedawane są zmontowane. Trafią do Państwa w całości na palecie.


Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

drewniana witryna

Kolekcja:
Foresto
Materiał:
Dąb + MDF + Dębowy fornir
Kolor:
Biały
Szerokość:
67cm
Wysokość:
197cm
Głębokość:
47cm
Nóżki:
9,5cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top