Witryna dębowa Foresto 1.2.4

DOSTAWA 14-21 dni

Online support
24/7
DDFOR005
Numer katalogowy producenta:  DDFOR005
Cena:
2 999,00 zł
2 399,00 zł
24/7
DDFOR005
Numer katalogowy producenta:  DDFOR005

DOSTAWA 14-21 dni

Witryna Foresto 1.2.4


Witryna Foresto to rozwiązanie dla osób szukających dużej ilości miejsca na swoje bibeloty oraz inne przedmioty, które można wyeksponować. Znajdziemy tam dwoje drzwiczek z przeszkleniem z ogromną ilością miejsca wewnątrz. Regulowane szklane półki sprawiają, że mamy możliwość ustawienia nawet bardzo wysokich wazonów bądź smukłych kieliszków, tzw. flety.  Komoda ta powstała nie tylko po to, by cieszyć oczy. Jest ona niezwykle pojemnym i przydatnym meblem, niezastąpionym w każdym domu.


Zobacz detale
 
detale margitów
detale margitów
detale margitów


Dane techniczne

Seria:
FORESTO

Kolor:
BIAŁY / DZIKI DĄB

Materiał:
PODWÓJNIE FORNIROWANA

PŁYTA WIÓROWA

+ MDF (SZUFLADY)

+ DREWNO DĘBOWE

PODŚWIETLANIE:
BIAŁE DIODY LED

Szerokość:
127cm

Wysokość:
160cm (bez nóżek)

Głębokość:
46cm

Uchwyt:
29cm, 22cm

Nóżki:
9,5cm

Rodzaj wyjkończenia:
FORNIR DĘBOWY + LITY DĄB

Uchwyt:
SATYNOWANA STAL

Plecy:
PŁYTA HDF

Cichy domyk:
TITUS, HETTICH

Fronty:
LITY DĄB

Gwarancja:
12 miesięcy

 

Wygodne szuflady oraz lite dębowe drzwiczki, za którymi znajdują się kolejne dwie półki to pole do popisu nawet dla największego kolekcjonera pamiątek. Witryna z oświetleniem LED pomoże Ci nadać dla Twoich pamiątek jeszcze większego szyku. Eleganckie uchwyty z satynowanego metalu sprawiają, że cała bryła optycznie jest bardzo uporządkowana, co za tym idzie, wprowadza spokój nawet w najbardziej krzykliwym wnętrzu. Witryna nadaje się również doskonale jako element przełamujący i akcentujący w danym pomieszczeniu. Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty, poddane olejowaniu oraz woskowaniu co daje nam piękno wydobyte z drewna. Posiadają naturalne wgniecenia i rysy nadające im szlachetności i charakteru.

Jest to mebel, który nie narzuca się swoim przytłaczającym charakterem. Lekka prosta bryła, która sprawdzi się w większości wnętrz, lecz nie pozbawiona elegancji i klasy. Pamiętajmy, że łącząc rzeźbiony dąb z czystą bielą, otrzymamy meble w stylu nowoczesnym, które wpasują się idealnie do Twojego salonu. 
 
Dna szuflady zostały wykonane z płyty HDF.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

Mebel wysyłany jest w paczce wraz z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
back to top