Witryna dębowa Foresto 1.4 Lewa

DOSTAWA 14-21 dni

Online support
24/7
DDFOR004L
Numer katalogowy producenta:  DDFOR004L
Cena:
2 099,00 zł
1 679,00 zł
24/7
DDFOR004L
Numer katalogowy producenta:  DDFOR004L

DOSTAWA 14-21 dni

Witryna Foresto 1.4 Lewa

Witryna Foresto to doskonała alternatywa dla osób ceniących w meblach możliwość wyeksponowania swoich ulubionych przedmiotów. Bibeloty, zastawy stołowe czy też przedmioty do których mamy sentyment, znajdą swoje miejsce za wysokimi dębowymi drzwiczkami z przeszkleniem.

Zobacz detale
 
detale margitów
detale margitów
detale margitów


Dane techniczne

Seria:
FORESTO

Kolor:
BIAŁY / DZIKI DĄB

Materiał:
PODWÓJNIE FORNIROWANA

PŁYTA WIÓROWA

+ MDF (SZUFLADY)

+ DREWNO DĘBOWE

PODŚWIETLANIE:
BIAŁE DIODY LED

Szerokość:
67cm

Wysokość:
188cm (bez nóżek)

Głębokość:
46cm

Uchwyt:
29cm, 22cm

Nóżki:
9,5cm

Rodzaj wyjkończenia:
FORNIR DĘBOWY + LITY DĄB

Uchwyt:
SATYNOWANA STAL

Plecy:
PŁYTA HDF

Cichy domyk:
TITUS, HETTICH

Fronty:
LITY DĄB

Gwarancja:
12 miesięcy

 

Rzeczy, które spełniają tylko użytkową funkcję najlepiej schować w pojemnych szufladach. Dzięki oświetleniu LED-owym szklane półki pomogą nam wyeksponować to, co najpiękniejsze w witrynie dębowej. Cztery pojemne szuflady zaspokoją Twoje potrzeby na schowanie tego, co nie musi być koniecznie ukazane Twoim gościom przy rodzinnym spotkaniu.
Całość opiera się na dębowych nóżkach i solidnej konstrukcji zapewniając stabilność i łatwy dostęp pod mebel, np. podczas sprzątania. Proste satynowe uchwyty sprawiają, że staje się wartą rozważenia propozycją w praktycznie każdym salonie. Witryna posiada naturalne rysy i sęki oraz słoje co daje nam naturalność drewna w każdym calu.
Do wyboru mamy dębowe oraz szklane półki wewnątrz witryny.

Jest to mebel, który nie narzuca się swoim przytłaczającym charakterem. Lekka prosta bryła, która sprawdzi się w większości do nowoczesnych wnętrz, lecz nie pozbawiona elegancji i klasy.

Mebel wysyłany jest w paczce wraz z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

Dna szuflad i plecy komody wykonane zostały z płyty HDF.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla.

back to top