Witryna 2D Loretto

Cena:
1 649,00 zł
1 270,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Szerokość:
125cm
Wysokość:
196cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PLLOR01

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Meble z serii Loretto to wyposażenie dopasowane do takich przestrzeni jak salon, duży pokój lub jadalnia. Trzon witryny jest w kolorze białym, góra natomiast wyróżnia się delikatnym truflowym. To bardzo eleganckie i subtelne połączenie, które pięknie odnajduje się w nowoczesnych oraz klasycznych aranżacjach wnętrz. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości drewna oraz wypełnienia, witryna zachowuje pełną szlachetność i wytrzymałość swojego surowca. Pomalowana specjalnymi farbami, które pozwalają drewnu swobodnie oddychać, dzięki czemu posłuży właścicielowi długo, starzejąc się powoli i naturalnie.

Witryna to bardzo praktyczny mebel, choć w odróżnieniu od komody, przeznaczony do nieco innych celów. Biała witryna z serii Loretto posiada dwie pojemne szafki, w których można pomieścić wiele przedmiotów. Większość miejsca poświęcona jest jednak półkom za przeszkleniem. Choć i tam znajduje się wiele miejsca, to układa się tam na ogół rzeczy, które chcemy mieć na widoku, jak np. rodzinne zdjęcia czy wyjątkową zastawę.

Witryna wygląda szczególnie ciekawie, dzięki minimalistycznie wykończonym frezom. Jest skromnie ozdobiona, jednak jej masywność i opływowość, sprawiają, że staje się imponującym meblem. Dzięki połączeniu stylu klasycznej elegancji i nowoczesnym akcentom, witryna prezentuje się świetnie w prawie każdym wnętrzu. Idealnie komponuje się z innymi meblami z serii Loretto, choć można ją także łączyć z meblami z innych kolekcji. Została wykonana z wysokiej jakości drewna oraz wypełnienia, które sprawiają, że jest tak dobrze prezentującym się i trwałym meblem.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się meble blisko instalacji grzewczych, wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Witrynę najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Witryna zostanie wysłana w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

Kolekcja:
Loretto
Krycie:
85%
Materiał:
Sosna + Płyta meblowa
Kolor:
Biały
Szerokość:
125cm
Wysokość:
196cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top