Witryna sosnowa 2d Belluno Elegante biała/orzech

Cena:
1 899,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+350,00 zł]

Szerokość:
89,5cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL015B/O
Numer katalogowy producenta:  PL015B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna sosnowa 2d biała Belluno Elegante biały/orzech

Oto jest! Ona – pachnąca świeżością, praktyczna, a przy tym piękna... sosnowa witryna! To nie jest zwyczajny mebel. W tej witrynie pomieścisz swoje ulubione przedmioty, z którymi wiąże Cię tyle wspaniałych wspomnień. W Twoim domu zagości natura, gdyż witryna Belluno wykonana została z najwyższej klasy drewna sosny fińskiej, a wisienką na tym torcie jest ekologiczna farba, użyta do pomalowania witryny. Biała witryna z orzechowym blatem doskonale pasuje zarówno do klasycznego wystroju, jak i tego z nutą wariacji.

ZDOBIONY WIENIEC - elegancka, zdobiona rama sosnowa w kolorze ciemnego orzecha jest zwieńczeniem witryny białej Belluno Elegante do salonu.

METALOWE UCHWYTY - niewielkie gałki metalowe użyte w tej witrynie są w kolorze starego złota..

ELEGANCKIE PRZESZKLENIA- miejsce ekspozycyjne kryjące się pod szklanymi drzwiami dodatkowo udekorowanymi prowansalskimi szprosami.

CICHY DOMYK- delikatne zamykanie szuflad zawdzięczamy solidnym prowadnicom firmy Hettich z systemem softclose.

FREZOWANIA- prowansalski styl cechują liczne frezy ozdobne i wykończenia. Postaraliśmy się, aby każdy detal białej witryny sosnowej posiadał takie elemnty.

OZDOBNY COKÓŁ - dół witryny także nie pozostawiliśmy w spokoju. Lekka fala nadaje witrynie lekkości i nawiązuje do całej serii Belluno Elegante.

Witryna Belluno biały/orzech to wyjątkowy produkt. Została stworzona z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej. Cechuje się ono nie tylko urodą, ale także wytrzymałością. W celu nadania witrynie odpowiedniego charakteru oraz wpisania się we współczesne trendy, została ona pomalowana na ciepły odcień białego, a górna część na kolor ciemnoorzechowy. Takie połączenie zapewnia nie tylko łatwość w utrzymaniu witryny w czystości, ale również – a może przede wszystkim – jest interesującym dodatkiem do każdego wnętrza. Aby pomóc Ci żyć zgodnie z naturą, meble pomalowano farbami ekologicznymi, umożliwiającymi drewnu oddychanie.

witryna do jadalni

Oferowana przez nas witryna 4-drzwiowa Belluno biały/orzech posiada wiele przydatnych schowków. Górna część drewnianej witryny to ukryte za przeszklonymi drzwiczkami trzy pojemne i solidne półki w każdej przegrodzie. Środkową część mebla stanowią dwie szuflady zamontowane na najlepszych na rynku prowadnicach Quadro. Umożliwiają one wyjątkowo ciche i komfortowe korzystanie z szuflad oraz zapobiegają ich trzaskaniu, co ma pozytywny wpływ na zachowanie mebla w dobrej kondycji przez długie lata. Dolna część witryny to przedzielona podwójna szafka półką znajdująca się za pełnymi drzwiczkami.

Czterodrzwiowa witryna biały/orzech to także piękny przedmiot. Ozdobiono ją eleganckim frezem właściwym dla całej kolekcji Belluno. Oszklone drzwiczki posiadają piękne szprosy, nadające drzwiczkom charakteru. Dołowi mebla przydano lekkości dzięki wdzięcznemu cokolikowi. Całości dopełniają śliczne gałki w kolorze starego złota.

Dzięki klasycznemu wyglądowi, witryna biały/orzech świetnie komponuje się nie tylko z pozostałymi meblami z kolekcji Belluno Elegante, ale może stanowić także kontrastowy dodatek do innych serii.
Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

kolorowy blat

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
89,5cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top